ברוכים הבאים יא גברים !!!

ברוכים הבאים יא גברים !!!

גברים. מהי גבריות ?. האם באמת גברים בוכים בלילה ?. האם גברים מפליצים יותר מנשים? האם יש גברים שלא אוהבים בירה ? גברים, זה הפורום שלנו !! לא משנה בני כמה אתם (רק תהיו גברים) ולא משנה הדת, שפה, צבע ומשקל. לכאן ננקז את כל החוויות, העצות, ההמלצות, התיסכולים, הפלוצים, הבירה, הריכולים, חברים חדשים ויש עוד כל כך הרבה. אז לכל הנשים שמתות להיכנס ולהתכסח... זה פורום שבו אתן עומדות בצד, אולי גם כותבות בנימוס... וזהו !!

קודם כל מזל טוב ובהצלחה לפורום החדש

ואני לא מאמין שיש גבר שלא אוהב בירה , ואם יש כזה , אז הוא לא גבר...

LEATHER REBEL

New member
אז אני כנראה לא גבר

תתעורר, יש גברים שלא אוהבים בירה. אני רק אחד מהם. הטעם של בירה פשוט דוחה אותי. כן, שמענו כבר סיפורים מסוג "לטעם של בירה צריך להתרגל" בלה בלה בלה. אבל גם לקוקאין אפשר להתרגל, לא? תתעורר יא חודורוב.

לא.. לא.. לא.... תקשיב טוב.

כנראה שהבירה הנכונה לא ממש באה אל שפתותיך. נראה לי שצריך לארגן (כשתהיה יותר זרימה של אנשים) ערב שתייה בנורמה ג'ין. אני בטוח כשתטעם את בירת הדבש או הדובדבנים... רגליך ישאוך אל המנזר שבו יצרו את הבירה.

מה קורה לעדר? אתה לא זוכר אותי?

אני כותב מדי פעם בפורום אגדות רוק . באמת הרבה זמן לא עשית איזה חידון שאני אף פעם לא יודע את התשובות... לגבי הבירה סתם אמרתי , אני אישית לא מכיר גברים שלא אוהבים בירה , אבל אני מניח שלא חסרים כאלה שלא אוהבים. שנה טובה וחג שמח

LEATHER REBEL

New member
בטח שזוכר!

זו הסיבה שבכניסתי הראשונה לכאן הגבתי לך ולא למישהו אחר. חג שמח ודבש הרבה!

shay100m

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

פעם שאלתי כמה אנשים באירוע,למה הם שותים בירה, הקטע הוא ששאלתי אותם בנפרד.... אז אחד ענה לי: "לא יודע! כי כולם שותים!" מה היתה התשובה של האחרים????

LEATHER REBEL

New member
אפשר ככה לחנך ילדים

ילד רוצה שההורה יקנה לו... מה שלא יהיה, רק בגלל שלאחרים יש? ילד רוצה לעשות מה שלא יהיה, רק כי אחרים עושים זאת? שואלים אותו, "ואם כולם יעלו לגג ויקפצו וימותו, אז גם אתה?" עדיין לא פגשתי ילד במדינה מערבית שיענה בחיוב לשאלה כזו. ומי ששותה רק בגלל שאחרים שותים? אדם מסכן, מה אומר לך...

gesus

New member
אהלן גבר גבר!!!

איך מכל הגברים דווקא אתה נבחרת? מה עושה אותך יותר גבר מכולנו?

את נורמלית ???????????????

תצאי מהר, שלא יגידו שמתחילים פה עם קטינות.... ווש-וווש ... החוצה.... ------>

avia4pets

New member
שב בשקט ותדבר יפה !

יאללה הלכתי, הפורום הזה הוא הדבר הכי מביך ורדוד שנראה אי פעם בתולדות תפוז.

איך שתעזבי - תתחיל המסיבה..... חחחחח

לא נורא, ילדה, קחי את זה בקלות וקחי משהו לדרך...

Purple Mushroom

New member
זהו, שיש כבר פורום "שיחת בנות"בתפוז כבר יותר

משנתיים נדמה לי אאל"ט . אני מקווה שזהו הפורום ההפוך והנוגד . פורום לגברים :) סוף סוף . :)

למעלה