ברבנות

may may.

New member
ברבנות

אז הוא החליט לתבוע אותי ברבנות, למרות שכבר יש תביעה בבית משפט לדיני משפחה מצידי... אבל שיהנה מהספק... אז ספרו לי נשים יקרות... איך זה לעמוד מול הרבנים? האם לבוא במיני ועקב גבוה? או גלביה ומטפחת על הראש? ואם הרבנות בעד הגברים, האם זה כולל גברים אלימים? ספרו לי.....

הכריש...

New member
אני מציע לך....

לבוא במיני ועקבים.... אבל סומך עלייך. שנה טובה

maof

New member
ולמרות

שהשאלה הופנתה לנשים שבפורום, תרשי לי יקירה להדחף. לא יהיה משפט ברבנות, משום שהקדמת אותו אם התביעה בבית המשפט לענין המשפחה. אולי זה אירוני אבל דפקת אותו כמו שזה נישמע, משום שהקדמת בהגשת התביעה. מעוף בשנה טובה לכולם

אני בכלל חשבתי...

שאין קשר בין ביה"ד הרבני לביהמ"ש למשפחה, כי הראשון דתי והשני אזרחי, וכדי להיות גרושה במדינת-ישראל, שהיא עדיין מדינת-הלכה (כן, כמו אירן) - את זקוקה לרבנות. מיני ועקבים? לא יודעת, אין לי דברים כאלה בבית. באתי כמו שאני, בג´ינס, ועל הגופייה ויתרתי. אוריאנה

היתקליף

New member
נותנים לך מטפחת שם

אז אם את לא רוצה לשים את מרבץ ביצי כינים של מישהי אחרת על הראש, כדאי שתבואי עם מטפחת משלך.

אני הבאתי כובע ממלאי הכובעים

שלי שעדיין עומדים מיותמים בארון קשה לי להפרד מהם.... הם מזכירים לי מי הייתי ומה אני עכשיו...

היתקליף

New member
מאיפה באת ולאן את הולכת

גם לי יש כובעים מיותמים בארון. כובעי מצחיה, וכובע קש אינדיאנה ג´ונס. בכיף הייתי מסתובב עם כובעים. למשל כובע לבד שחור כמו של חרדים. הבעיה שכולם מעירים לי הערות נבזיות. פעם היתה אופנה של כובעים לגברים. אז הגברים היו גברים והנשים נשים. היום הנשים הן עדיין נשים, אבל הגברים - יותר טוב שלא נגיד. נס ליחם, והם מחפשים אותו עד היום. במקום לחפש כל כך הרבה מוטב שנחזיר את אופנת הכובעים. אם הייתי חושב לחזור בתשובה, זה רק בגלל הכובעים. אולי גם בגלל שהיו מסדרים לי שידוך, אבל בעיקר בגלל הכובעים.

היתקליף

New member
אצלנו אומרים: ציצי

חזה זה אצל גברים. אפשר גם להגיד "שד", אבל זה יותר רשמי. לדעתי קעקוע על הציצי זה בנאלי. לי אישית יותר נראה הירך. אבל לך כנראה מספיק להתחיל בנורמלי, כאמור. ואיזה קעקוע חשבת לעשות על הציצי? פרח? פרפר? מלאך?

למעלה