בקשת עזרה, דחוף!

נירי1

New member
בקשת עזרה, דחוף!

מאתמול החלו לי כאבים בחלק התחתון של השד. זה מרגיש כמו גודש, אולם גם אחרי הנקת הפיציק (שנה וחצי)זה לא השתחרר. יכול להיות סתימה? הכאב מתגבר, והיניקה הבאה רק בשעה 16:00. ניסיתי לשאוב ועדיין לא השתחרר. מה לעשות? במידה וזו סתימה, איך ניתן ל"שחרר"? תודה מראש!

נירי1

New member
תוספת...

הכאב בעיקר כשאני נוגעת במקום. וכמו כן נראה לי שמדובר בגוש (אבל כואב!) האם זה מסתדר עם סתימה? אני ממש בלחץ...

Plugged duct

Warm compresses and massage the area. when you breastfeed the baby try to change the position so that his chin faces the painful area. better yet, feed him on all fours, doggies style......he lies on his badk and you are above him on all fours. sounds, weird, but it works. Is your bra pressing on that area? Are you wearing a bra with undersires? That is a no-no!! if it gets worse, or if you develop fever, you will have to go to a doctor to get antibiotic, but in any case, do not stop breastfeeding. that will only make it worse!!​

נירי1

New member
אסתר, תודה!

ננסה את הקומפרסים ואת העיסויים, וגם את התנוחה שהצעת. החזיה לא לוחצת על המקום, ואני לא לובשת חזיה עם ברזלים. מעולם לא קרה לי דבר כזה, ואני מניקה שנה וחצי. נקווה שיעבור ולא יחמיר... תודה מקרב לב!

למעלה