בקשת עזרה, אתנחתא...

אהליבמה

New member
בקשת עזרה, אתנחתא...

היייי לכם.. אני מבקשת , אם אפשר, את עזרת החברים כאן... אני רוצה, בשעה טובה .. להחליף את השם .. (כן, כן..) מישהו שזה חשוב לו, ביקש, ועכשיו.. אני רק צריכה רעיונות מקוריים ויפים... ובכן.. אני רוצה שם מוזר, בסגנון של השם הנוכחי, ו.. לא קצר, אם אפשר. כרגע, כל הצעה תתקבל בברכה... מממממש תודה , לכל מי שיציע... מחכה לשמוע את הרעיונות שלכם... (מוכשרים כמוכם, אני בטוחה שיהיו לכם רעיונות יותר טובים משלי... מה לעשות? -יש כאלה שיש להם את זה, ויש כאלה שאין... אני מאלה שאין ). אז באמת תודה.. ו.. כמו שאומר מישהו חמוווווד- ``ז`הו``.... עדיין נכון לרגע זה -אהליבמה

אלף שם ועוד שם

אולי ``אמתלאי`` שם אמו של אברהם אבינו ע``ה (בת כרנבו) ואולי ``פלטיאלה`` - על שם: מהקלט אל הפלט... ואולי ``נחשונית`` או שמא ``שלומיאלה``... לי בכלל נראה ש``חוגלה`` (בנות צלפחד) הוא שם ראוי ויפה וגם ``יחציאלית`` ו``שפופמית`` וגם... ו... ו...

אם אין לך עקרון לניק מהמקורות דווקא

בס``ד אז את יכולה: קלקרשת, מלכישוע (יוסי, יהושע..) קפיצלמים.. לקוח מ``בת הטוחן``/ מאה סיפורים ראשונים. בהצלחה!

אהליבמה

New member
אהבתי את הרעיונות ...

אני חושבת שאוהב הכי קלע למה שרציתי.. בכל מקרה, גם קלקרשת (אמרתי נכון?) היה חמוד... זה הכיוון.. :) תודה.. נשיקות...

Mr Coffee

New member
אם יותר לי

מדענית שוקולד (מעדן שוקו` בשיכול) אלפא-גאמה (אין לי פורום אחר - גם אם מחשבי הולך) בתיה בתיבה (משחק אותיות של מי שמשתש את משה) חייב לרוץ אם הכיוון נראה לך תגידי נחשוב עוד מחלקת עזרה הגהה המצאה והמצעה

למעלה