בקשת עזרה - אקנה אחרי רוקטאן

בקשת עזרה - אקנה אחרי רוקטאן

אני גבר בן 24, ועומד להנשא בקרוב עם אהובתי, ואני לא רוצה להגיע לחתונה עם ח'צקונים על הפנים! בחורף האחרון עברתי טיפול של רוקטאן במשך ששה חדשים, והאמת היא שהיום כבר כמעט ואין לי פצעים, אבל יש לי שני בעיות שבהם אני רוצה לטפל: א. נשארו לי כמה צלקות מהעבר. האמת היא שזה כמעט לא נראה, אז זה לא כל כך חשוב, אז אם יש טיפול טבעי בלי שאצטרך לקנות תרופות יקרות או משהו כזה - עדיף. ב. עדיין נולדים לי מדי פעם (כמעט ולא) חצקונים קטנים (הם שונים מהחצ'קונים שהיו נולדים לפני שהתחלתי את הטיפול ברוקטאן). הבעיה בחצ'קונים אלה היא שהם לא עוברים גם אחרי חודש... בקיצור, מה שקורה הוא שאו אני משאיר אותם על הפנים למשך תקופות... או שאני מפוצץ אותם (ואז יש סיכוי לצלקת...). מה יש לכם לעזור לי? שוב, אני לא מעוניין כעת בטיפול כי אין לא זמן ולא כסף, אני צריך עצות פשוטות ומועילות, ומקסימום המלצה על סוגי קרמים או מסכות (שאפשר לקנות בחו"ל). אני מאד מאד רוצה שיעזרו לי כאן, ואשמח אם התשובה תהיה מפורטת ככל האפשר. מראש אני מודה לכל מי שרוצה לעזור ובעיקר למי שיעזור בפועל. תודה. אהוד

פצעי אקנה

שלום אהוד איתן במקרה שלך אני ממליץ להגיע לקוסמטיקאית רפואית או רופא עור מטעם קופ"ח מפני שלייזר כרוך בזמן וכסף שיהיה במזל לחתונה.

למעלה