בקשר לקאזה...

Stimpi487

New member
בקשר לקאזה...

היי! אני חדשה כאן... רציתי לשאול אתכם משהו, פעם הייתי משתמשת בקאזה אבל אז הייתה לי בעיה במחשב והתוכנה נמחקה... עכשיו אני לא יודעת מאיפה להוריד אותה... תעזרו לי! נ.ב ניסיתי להוריד מ-www.kazaa.com זה הוריד לי את קובץ ההתקנה אבל כשאני לוחצת עליו זה לא מגיב... תודה מראש! סיגל.

MOFO

New member
תנסי מwww.goop.co.il...

לכי ל"הורדות" ומשם ל"תוכנות" ואני בטוח שמשם תסתרי...

tamijul

New member
תקצר בבקשה את החתימה שלך ../images/Emo20.gif

היא שוברת לי את קיר המסך

Stimpi487

New member
אוף....... ../images/Emo7.gif

הורדתי אבל זה שוב לא הגיב... טוב, לא חשוב כנראה הבעיה היא במחשב שלי... יש לי את איימש! אני אסתדר כבל בלי קאזה... בכל זאת תודה שוב! סיגל

tamijul

New member
אל ייאוש ../images/Emo20.gif

תסירי שוב את הקאזה, לכי ללוח הבקרה ותסירי גם משם, תכנסי ללינק הזה, תורידי שוב ותתקיני.

tde2

New member
אממממממ גם לי זה קרה , ופתרתי את זה

אבל הפתרון הזה לא הכי סימפטי.... זה קרה לי אחרי שמישהו דפק לי משהו במחשב אז התקנתי אותו מחדש ואז הקאזה לא רצה לפעול אז מחקתי התקנתי שוב מחדש וראי זה פלא - הפעם הקאזה עבד אמנם זאת לא הדרך הכי פשוטה אולי לטפל בבעיה, אבל היא לפחות עובדת :)

צחי24

New member
אגב קאאזה....יש תוכנת שיתוף לא רעה

שאני אנצל את השרשור כדי להמליץ עליה...ובתור אחד שהיה לו את כולן נראה לי, היא בינתיים הכי נורמלית אחרי קאאזה ואודיו גלקסי ז"ל (הסדר הפוך כמובן) היא נקראת soulseek ומי שרוצה אותה פשוט צריך להיכנס לאתר הבית או לרשום את המילה הזאת בגוגל ולמצוא...גם ככה קאזה בצרות צריך להתחיל למצוא מחליפות...

OmriEd

New member
פתרון 100% עובד אם לא אני כפכף!~

דבר ראשון ראשון את נכנסת ל-www.kazaaLITE.com ומרוידה קאזה לייט! הרבה יותר טוב זה מוצא יותר ושוקל פחות.. אם הקובץ ההתקנה של הלייט גם לא עובד עוברים לתוכנית ב´...(או שאת רוצה את התכונה המקורית והכבדה עם הפרסומות אז תתחילי לעשות מה שרשום כאן למטה) תוכנית ב´: את נכנסת לכתובת הזאת http://download.com.com/3000-2094-9640825.html?tag=lst-0-1 ומורידה את התוכנה מתקינה פותחת לוחצת למטה על השורה שרשום to novice mode משהו כזה ואז clean regestriy משהו בסגנון הזה.. תחכי קצת זה עושה כמה שטויות (אל תלחצי כשהוא אומר שהוא הולך למחוק משהו זה בסדר!)תאשרי הכל ואז תנסי להתקין שוב...אם יש סבבי אינטרגרלי לא הולך? עברי לתוכנית ג´! תוכנית ג´:! עדיין לא הולך?אז תסירי את התוכנה לגמרי גם מה-control panel (שכחתי איך קוראים לזה בעברית)(לוח בקרה?)ואז את נכנסת לprogrem file ומוחקת גם שם את עושה חיפוש במחשב על kazaa וכל מה שזה מוצא את מוחקת ואז את שוב מפעילה את התוכנה מנקה רגיסטרי ומנסה להתקין אם זה לא עובד אז זה אומר שהקובץ שאת מורידה דפוק. ואני כפכף

OmriEd

New member
אני יודע שזה נראה קצת מסובך אבל אם

תלכי שלב אחרי שלב אפשר לעשות את זה ב-5 דקות מקסימום! ודרך אגב הסיכויים שתיגיעי לשלב ב הוא קלוש אז תחשבי מה הסיכויים שתגיעי לשלב ג! אם לא הבנתם משהו או הסתבכת איפשהו בדרך... האי סי קיו שלי:120624681 דרך אגב רשמתי הכל בלשון נקבה אך זה מיועד לשני המינים!

OmriEd

New member
אוף נו!! תגובות!!!!

עובד לא עובד?? שווארמה?? נו מה?

למעלה