בקשר למפגש במשחק האליפות

בקשר למפגש במשחק האליפות

לאלה שמתכוונים להגיע תכתבו פה מי בטוח בא ומה דעתכם לעשות את המפגש כשעתיים בערך לפני ההתחלה מול החנות מזכרות שם? נגיד מתחיל ב 19:30 17:30 נהיה שם

יש מצב אני בא

זה תלוי אם אני הולך לבצפר בבוקר הקרוב אם כן
אמא'שלי מביאה לי כסף אם לא
אז לא..

הדמר

New member
לא נראה לי הוגן

בס"ד זה לא נראה לי הוגן לעשות מפגש פורום לפני משחק כי: א- לא לכולם יש כסף להגיע למשחק למה הפ צריכים להפסיד פעמיים(גם שהם לא יכולים להכנס למשחק וגם לא להגיע לפגישת פורום) ב- מה עם שומרי השבת?למה הם צריכים להפסיד?

../images/Emo26.gif

לגבי החמצת המשחק - את זה תתלי תאשמה בהתאחדות או בצ'רלטון שקבעו את שעת המשחק לגבי החמצת המפגש - קודם כל, זאת פגישה ראשונה, אבל אני די בטוח שלא אחרונה, חוצמזה, ששוב, את בעית שמירת השבת לא צריך להאשים אותנו, במיוחד כשערן בעצמו שומר שבת (אם הבנתי נכון..) וחוצמזה, אין הרבה הזדמנויות אם בכלל לקיים את המפגש הזה, אז חייבים לנצל את ההזדמנות, ואין ברירה אחרת, אי אפשר לרצות את כולם:) מה לעשות??

בּוּלִי

New member
../images/Emo10.gif

למה להחליף יום???? לממממממממממממההההההההה??????? כוסאמאמאמאמאמאמאמק!!!!!!!
כם אני לא בטוח יכולה לבוא וגם אין לי אפשרות לראות תמשחק בטלויזיה!!!! אוף!!! איזה עצבים!!!!

אני לא שומר

אבל העובדה של אלה שלא שומרים לא יכולים לבוא בהחלט מרגיזה ומקוממת אותי במיוחד שבהיתאחדות הזיזו את המשחק מיום שהתאים לכולם ליום שרק מי שלא שומר יוכל להנות רציתי בלי קשר לשעת ויום המשחק ליקבוע למשחק הזה כי זה המשחק בו יהיו את כל החגיגות והכל בשביל ראיתי את זה יותר כיותר מתאים לדעתי בכל מיקרה הפלאפון שלי למי שצריך בשביל המיפגש שלחו מסר מי שמתכוון בכל זאת לבוא 100 אחוז נוח לו עם מה שהצעתי שעתיים לפני המשחק 5 וחצי ככה מול החנות מזכרות שישרשר
או

בואו ננסה לארגן פגישה

בנוסף לזאת. פגישה שתתאים לכולם. עוד מעט החופש הגדול (שלכם, לא שלי) אז ננסה לארגן מעכשיו. אני לא יגיע למפגש הקרוב

LikeMe

New member
נאממ.. אני באה../images/Emo127.gif../images/Emo13.gif אבל..../images/Emo60.gif

אני באה
עם הדוד והבת דודה
ואח שלי
אז אנלא
יודעת בנוגע לכל הקטע של המפגש
והכל.. אממ..נראה ^.^ אם תהיו במקום
שאני
, איך אומרים
.. "אתקל" בכם
אז בכאף

גם אם אני אבוא

אני תלוייה בדוד שלי.. הוא קובע מתי באים ומתי הולכים... אני נספחת...

למעלה