בקשר למאמרים

subatoi

New member
בקשר למאמרים

סופסוף היה לי זמן למאמר של Chelnak. הבנתי מה הלך שם (כי כבר שמעתי את זה כמה פעמים), ורציתי לומר שהוא כתוב ממש יפה. מסודר, די ברור (עד כמה שנושא מפלצתי כזה יכול להיות ברור
) והתמונות (תמיד) מוסיפות. גם להבנה, אבל גם כדי להרגיע את העין שנכנסת לפאניקה בד"כ כשיש הרבה טקסט מסביב. סימן טוב לקהילה בריאה- מאמרים כאלה. וצריך עוד כאלה. כל מי שמבין באיזשהו נושא, קדימה, לפתוח את המחברת (או או קובץ וורד) ולהתחיל לכתוב. אני זוכר דיונים שהיו פעם על כל מיני נושאים טכניים. מי שהבין בהם בזמנו מוזמן לכתוב משהו מסודר ויפה. אפשר גם על דברים קצת פחות כבדי משקל, לא חסרים רעיונות. החל מפרק ספציפי שמצא חן בעיניכם (Abyss כבר תפוס, חפשו משהו אחר
) ועד לסקירת כל ה"אלים" הארציים שפגשנו, ואיזה אדון המערכת/אסגרד התברר שהם (נחמדים/לא נחמדים), וכמה מהמיתולוגיה הארצית היתה קיימת גם על הספינה שלהם. גם סקירת השערים של כדה"א שהצעתי, או מה ההבדל בין פירמידה מעופפת X לפירמידה מעופפת Y (ויש כמה, אני חושב) אלה רעיונות נחמדים לדעתי. (אם הייתי זוכר ברמה מספיקה, והיה לי זמן לתחקירים בגוגל, הייתי עושה משהו בעצמי) וגם אם יש לכם רעיון, אבל אתם חוששים מאיך שזה יצא כשתכתבו את זה ("אני לא יודע לכתוב" ודומיו), אני בטוח שיש אנשים שישמחו לשכתב/לעבד/לייעץ. יאללה לעבודה.

kinspirit

New member
מצדדת בדברים

קודם כל המאמר של Chelnak. אני חייבת להודות כי במהלך הקריאה הראשונה שלי את המאמר (טוב, גם השנייה בעצם) הייתה הבעה על פרצופי אשר תואמת מאוד את ההבעות של ג'ק כאשר סם מסבירה לו משהו תיאורטי
. הרגשתי כל כך הזדהות איתו ברגעים האלה. אבל אז הגעתי לסוף ואמרתי "וואלה?!" - עכשיו אני מבינה איך המעבר בסטארגייט עובר (ואיך לכל הרוחות זה מתקשר לחור שחור). אז הנה, גם החכמתי במשהו, גם הרגשתי הזדהות עם ג'ק...וגם גיליתי כותבת מאמרים חדשה
ואני גם שבה וחוזרת על קריאתו של subatoi - כולנו בשלב זה או אחר של דיונים מעמיקים בסדרה, או סתם צפייה בפרקים, הרגשנו צורך עז להגיד משהו על משהו - אז הנה ההזדמנות שלכם לעשות זאת
ואכן, ישנם אנשים אשר מוכנים לעזור בכל הקשור לצד הלשוני/עריכתי של הדברים *מצביעה* אז קדימה - לעבודה!

jewish master

New member
חלק הדמויות באתר

הסתובבתי קצת באתר סטארגייט, וראיתי שהחלק על הדמויות מאוד ריק (יש בו סיכומים על דניאל, טיאלק, ג'ק, וסם. וג'ונאס יש "בקרוב"). אני מניח שהמצב הוא ככה בגלל שלאף אחד לא היה זמן להתעסק עם זה. לי יש זמן, ואם אתם רוצים אני מוכן לנדב את עצמי למלא את החלק הזה. אם טעיתי ומישהו כבר עשה/עושה את זה, אז תשכחו מזה.

Hakarpad

New member
בקשר לסקירות כלליות...

לאן הכל קורה... מהלכי עלילה וכו'... שמישהו יארגן לי אי-מייל אם כל הדברים ה"לא ברורים" שרוצים שיכתבו עליהם ואני אעשה כמיטבי בשעות הת"ש :)

[TNT]

New member
רגע, אל תודי עדיין

אני עוד לא הספקתי לתת מחמאה אז הנה אני נותן: המאמר באמת כתוב טוב

Tollan

New member
גם אני גם אני

בהחלט היה נחמד לקרוא את המאמר. בכלל אחד הדברים שאהבתי הכי בסטארגייט, במיוחד בהתחלה, זה שנראה שמה שמופיע בסידרה יותר... מבוסס מדעית מבסדרות אחרות. לפחות ההסברים של סאם גרמו לזה להיראות ככה :) אחלה מאמר, תמשיכי לכתוב

subatoi

New member
זה כי המדע שלהם מודרני יותר,

ולא בעוד מאתיים שנים, מה שגורם לחבר'ה להשתגע קצת עם הרעיונות שלהם. בס"ג, כל עוד זה מתרחש בימינו, הם כבולים איכשהו למידע של ימינו, ואז הם לא מתפרעים יותר מדי. יחסית.

למעלה