בקשר לליאור

loogi 24

New member
בקשר לליאור

עדיין לא נשאלה השאלה : בשביל מה ריטלין? ועוד דבר אחד שמוזר בכל הסיפור - האם ליאור כשיר לטיפול פסיכולוגי? כי הרי קשה להניח שצפויה להיות התקדמות כלשהי אצל אדם שהוא מכור בצורה די קשה לסמים שלא נראה שהוא מודע לצורך להגמל מהם (או שהוא לא ממש יכול או רוצה) אז מה הקטע הטיפולי פה? נראה שאולי הבילבול סחף את ליאור לקטע הזה - מה שכן כואב לי הלב עליו בלי קשר לדיין לא דיין וזה לא ממקום של אני למעלה הוא למטה - אלא ממקום של התמודדות,של הבנת הקשיים הנפשיים כמובן מהמקום שלי

ריטלין

ריטלין מטפל בהיפראקטיביות ובהפרעות קשב וריכוז. הוא ידוע בעיקר בשימוש בילדים, אולם גם מבוגרים שסובלים מתופעות אלו יכולים להיטיב את מצבם בעזרתו. (הריטלין לא מתאים לכל מי שסובל מהיפראקטיביות וקשיי קשב וריכוז. יש בדיקות ניירולוגיות מיוחדות הבודקות כל מועמד לטיפול, האם הריטלין יסייע לו) כיום ישנם מבוגרים העוברים אבחון לראשונה בגיל בגרות, בעקבות המודעות הגוברת לתופעות אלו. מקרים רבים של היפראקטיביות הם על רקע של הפרעות שינה ובעצם עייפות קשה. הריטלין משפיע באופן מעורר. מעניין לציין שלאחרונה מחקר שנעשה במעבדת שינה בחיפה מצא שטיפול בהפרעות השינה אצל ילדים היפראקטיביים, פותר לעיתים את הבעיה ומשחרר מהצורך לצרוך ריטלין. בעניין התקדמות - אף אחד לא חושב ששלוש פגישות עושות "הוקוס-פוקוס". אבל כן אפשר להעלות סוגיות משמעותיות, לנסות להבין אותן, להציע זוויות ראיה חדשות או נוספות על הבעיות שעולות, וליצור חוויה רגשית שתהיה משמעותית עבור המטופל. ממליצה לך לצפות בהמשך הפרקים של ליאור, מעניין מה תחשוב על ההמשך.

lightflake

New member
לדעתי נראה שהוא מאוד מודע לצורך להגמל..

אבל מה לעשות, הוא מכור. ובאופן קשה למדי.

למעלה