בקשר להופעות....מידע...

pEace LadY

New member
בקשר להופעות....מידע...

ואוו אני יפה סתאאם טוב שקט אז ככה.... קודם כל סטלנית האני ...80 שקל בחלומות הוורודים שלנו.....100 שקל במקום (לפחות) ו90 במכירה מוקדמת......טוב ..להתחיל לתלות מודעות בייביסיטר עכשיו בקשר ללוח הופעות... כפר ויתקין 13.7 האומן 17 ירושליים 20.7 סולם יעקב 1.8 גן שמואל 9.8 זה מהאתר הרישמי של היהודונים..... דרך אגב מישהו יודע איפה זה סולם יעקב?

vroom vroom אינ לי נושא!

אז שומעת דודה!? קודמ כל כל חלומ שלי ורוד..(וורוד שולט!!!) דבר שני אממ אממ אממ מ-80 שקל? אמ את מיתכוונת למכירת כרטיסימ אז 80 שקלות במכירה מוקדמת ו-90-100 במקומ!... ודבר שלישי ליפני האחרונ... מי יכח אותי בטור ביביסיטר?!?!?!?!?!?!??!?!? וסולמ יעקוב...god know איפה זה!...

E l i a n

New member
סולם יעקב...נראה לי אני יכולה לעזור

לא בטוחה..אבל.. לפני כמה שנים הייתי בארוע שנקרא "סולם יעקב",שהיה ב"גן השלושה",ה"סחנה". מכירים? זה בצפון,למרגלות הגלבוע. יש שם מלא הופעות,בעיקר של מוסיקאים לא כל כך מוכרים.. אממ..יש גם דוכני מכירה.. פעם זה היה ממש כיף,אבל עכשיו זה התמסחר,אז זה פחות טוב.. אני נורא מקווה שירשו לי לנסוע.. אממ.. אני לא בטוחה ב-100%..אבל זה הדבר היחיד שהתקשר לי עם "סולם יעקב". תשאלו את גיא באתר הרשמי,אני כמעט בטוחה שהוא יודע.. מקווה שעזרתי.. HAVE A NICE DAY! אליאן.

למעלה