בקשה

1זיווי

New member
בקשה

שלום לכולם, חלקכם מכיר את הסיפור שאני עומדת לחלוק אתכם, כתבתי אותו לא אחת מעל אתרי הפורומים של תפוז. אני מקווה שתקדישו מספר דקות מזמנכם כדי להיענות לבקשתי פעם נוספת.לפני כארבע שנים , צפיתי בתוכנית טלוויזיה בה התראיין אב שכול, שאיבד את בתו בפיגוע בחיפה. במציאות של חיינו, לצערי, זהו אינו סיפור נדיר וכמעט כל אחד מאיתנו חווה או מכיר מישהו שחווה אובדן בנסיבות דומות. ולמרות זאת, היה משהו בצורה שבה אותו אדם חלק את תחושות האובדן שגרם לי לעזוב הכל ולהקשיב. אולי זה היה קשור לצורה שבה הוא דיבר על הקשר המיוחד שהוא חלק עם בתו ולדרך שבה הוא עדיין, גם מספר שנים אחרי, מחפש אותה בכל מקום. לימים, נכנסתי לאתר שהקים רון, האב, לזכר בתו טל, שנהרגה בהיותה כמעט בת 18. פגשתי עולם. לא תיארתי לעצמי שאשאב כל כך חזק לתוך הסיטואציה הזו. יצרתי קשר עם אביה של טל, שסיפר לי על כמיהתו להשאיר את זכרה בחיים. כך למשל, הים הוא ארגן תחרות שחייה לזכרה (האב היה בעבר שחיין אולמיפי). אני פונה אל הרגש שלכם ומבקשת בשם רון שתיכנסו לאתר של טל ותדליקו נר לזכרה. זוהי כתובת האתר http://www.tal-smile.com/ וניתן גם להקליד בגוגל : האתר של טל קרמן. תודה, קרין

למעלה