בקשה

daphts

New member
בקשה

אז כך אנו אני וזוגתי בקשר אם אחת מנפגעות הירי ב"ברנוער", מכל מקום לאגודה אין מענה ממשי כרגע מסיבות כאלה ואחרות, וכך גם המצב עם הרשויות הממשלתיות. מצב הנתון הוא שאותה נערה וכמוה עוד 9 פצועים שמתוכם שלושה עדין מאושפזים (בניהם הנערה איתה אנו בקשר) צריכים כל עזרה אפשרית . א. צריך גיוס כספים מסיבי לקרן שנפתחה ע"י האגודה - ואמר לנדנד לאנשים לתרום וכמה שיותר. כידוע מצבה הכלכלי של האגודה איך נגדיר זאת "לא משהוא".... ברמה הפרקטית יש צורך גם באנשי מיקצוע - עובדים סוציאלים , פסיכולוגים, עורכי דין וכו'. לצד זאת יש צורך גם בעזרה ממש יום יומית של תחבורה (חלק מהנפגעים בכיסאות גלגלים), התאמת בתיהם למצב זה - ואומר שיפוץ שיאפשר להם עם החלמתם לחזור לבתיהם וכו'. וזאת כמובן גם לצד סיוע משפטי ופרלמנטרי שיביא להכרה בהם כנפגעי טרור- מה שהם כרגע לא מוגדרים - דבר שיאפשר להם איזה שהוא סיוע כלכלי במצבם. מעבר לכך- כולם לרבות הנערה איתה אנו בקשר צריכים אוזן כשבת שתהיה שם בשבילם בכל שעה משעות היממה. ידידי עזור לי לעזור לה ולחבריה - הפצו זאת, ואם אתם יכול להתגיס לכך מצוין. מבחינת האגודה - ישנו חשבון בנק לתרומות לפצועים (שפתח מייק המל, והוא אחראי עליו) ושאול מהאגודה מקשר בין הנפגעים לאלו שרוצים ויכולים לעזור. כרגע כל אזרה מכל סוג שהוא או דרך תהיה מבורכת. שרון

בופיק

New member
היי שרון

קודם כל זה מאוד מאוד מבורכך מה שאת ובת זוגתך עושות, אני לא אשת מקצוע ואין באפשרותי מענה כספי מתוך היותי אדם שכרגע לא עובד ומחפש עבודה, אבל אני נמצאת באזור ת"א מספר ימים בשבוע ואשמח להיות עבור אותה נערה וילדים אחרים כאוזן קשבת... אני מוכנה לעשות זאת בהתנדבות ובכיף! אם תוכלי לחבר אותי לילדה הזאת או לילד אחר אני מאוד אשמח ויעשה כל מאמץ לעזור... את יכולה לפנות אלי במסר אישי ונתאם... בופיק

למעלה