בקשה

סלוניק

New member
המתורגמן לא עובד מי יודע מה.

בכל אופן אני כן חושב שיש מקום להגינות כלפי גולשים שאינם דוברים את השפה הערבית בכתיבה בשפה שמובנת לשני העמים. לא עניין של אידיאולוגיה פוליטית, לכל היותר נטיקט.

f r e e b i r d

New member
אני יודעת ../images/Emo9.gif

ושתבין שזה היה כתגובה למה שנאמר נגד השימוש בערבית, הרי שקראתי כמה הודעות שלו והבנתי את הנחות הייסוד שלו ולכן פשוט הקדמתי תרופה למכה. מה שהבאתי זה חלק משיר של מחמוד דרוויש "רשום אני ערבי" תִּרְשוֹם! אֲני עֲרָבִי. מִסְפָּר תְּעוּדַת הַזְּהוּת שֶלִי הוּא חֲמִישִים אֵלֶף. יֵש לִי שְמוֹנָה יְלָדִים וְהַתְּשִיעִי יָבוֹא אַחֲרֵי הַקַּיִּץ! הַאִם זֶה מַכְעִיס אוֹתְּךָ? תִּרְשוֹם! אֲני עֲרָבִי. עוֹבֵד עִם חֲבֵרַי פּוֹעֲלֵי הַמַּחֲצֵבָה. יֵש לִי שְמוֹנָה יְלָדִים אֲנִי מֵבִיא לַהֵם לֵחֶם בְּגָדִים וּמַחֲבָּרוֹת מִתוֹך הָאֲבָנִים.. אֲני לֹא מִתְחַנֵן לִצְדָקָה מִדַלְתֵךָ אֲנִי לֹא מְכָוֵץ עֲצְמִי עַל מִפְתַנְךָ. אַז הָאִם זֶה מַכְעִיס אוֹתְךָ? (זה רק חלק כדי שלא להפר זכויות יוצרים)
אתה לא מבין איזה נחמד למצוא עכשיו קול שפוי

f r e e b i r d

New member
אגב סלוניק לגבי החתימה שלך

קודם כל ברוך הבא, מקווה שתסתדר טוב לקראת השנה
אל תאמר "מצאתי את האמת", אלא אמור, "מצאתי אמת". -חליל ג'ובראן. ח'ליל ג'ובראן זה אביו של הסופר, האומן והמשורר הלבנוני ג'ובראן ח'ליל ג'ובראן. זה כמו מרתין לותר קינג ג'וניור שלעיתים טועים ואומרים לותר קינג בלי ג'וניור

למעלה