בקשה מקסנדרה

בקשה מקסנדרה

אני מבקשת לאשר שכתובת האיי פי שלי שונה מכתובת האיי פי של שלומי ממבשרת על כל כינוייו ולכן אנחנו לא אותו אדם.

קסנדרה*

New member
איני יכולה

אני גם לא רוצה להיכנס לברור הזה. לגבי כתובת ה- IP, היא משתנה בכל פעם שמתחברים מחדש לשרת, כך שממילא זה לא אמין. וגם ה-ID לא יעזור, היות ואנשים גולשים לעתים ממחשב במקום בעבודה ואולי מחברים וכו'. מבחינתי זה גם לא משנה אם את היא שלומי או לא, אתם חברים, לכן אני מתייחסת בחשד לכל מי שבקשר חברי עם אותם עשרות ניקים, שבגללם נגרם לפורום נזק. ועד היום הזה אפילו התנצלות אחת לא התקבלה, לא ממזמין העבודה ולא ממבצעיה.

זה אמין עד לרמה של מספר הבית

אז אל תגידי שזה לא אמין קדימה, בצעי את הברור ותגלי שמדובר במחשבים שמרוחקים מאות קילומטרים זה מזה וגם שצריך מטוס סילון שטרם יוצר כדי לרשום הודעות במרווחים הנחוצים למעבר בין המחשבים.. אלא, שכמו שאמרת, הרבה יותר קל לך לחשוב בצורה סטריאוטיפית ולראות "אותנו" מקשה אחת. חשבי רק כמה זה היה פוגע בך אם היו רואים בך ובכל הפעילים הותיקים בפורום מקשה אחת.

קסנדרה*

New member
שלומי אני לא עובדת שלך

לא מבררת ולא כלום, מי שחברה שלך מבחינתי היא אתה או דומה לך או מסכימה עם דעתך. ותאר לך כמה פוגע לקרוא אותך מקלל ללא סיבה, תאר לך כמה לא נעים לקבל איומים בתיבת המסרים, העלבות ללא סיבה. להבא תחשבו לפני שאתם פועלים, מי ייפגע ועד כמה ייפגע. ועדיין אף לא מילת סליחה.

למעלה