בקשה לתרומה,

sobolina

New member
בקשה לתרומה,

שלום וברכה, במהלך החודשים האחרונים אני מנסה לחפש תרומה עבור ידיד , אשר עלה לארץ לפני כמה שנים, ונקלע לקשיים כלכליים. קשיים אלו מתבטאים בכך שיש לו כסף אשר מכסה את שכר הדירה , מעט הוצאות שוטפות וזהו. בבית כמעט ואין ריהוט! במידה ולמישהו יש מידע היכן אני יכולה להשיג עבורו ריהוט סביר [מוכנה לתרום מכספי עבור העניין] במחיר אשר אוכל גם אני לעמוד בו - אשמח. כרגע ניסיתי דרך מכרים משתופים להעזר בעמותות שונות באזור ירושלים - אך הדבר מתעכב נורא...ובאמת שכואב לי אישית לראות את המחסור בדירה. אם ידוע לכם על עמותה שאוכל ליצור עימה קשר, או מקום אשר מוכר רהיטים יד שנייה במחירים סבירים אשמח לקבל את הפרטים. אני מנסה לסדר כמובן גם את עניין ההובלה - אך אני מניחה שכשנגיע לגשר - אחצה אותו. אני מחפשת עבורו ספות לסלון , או מיטת נוער שיכולה לשמש כספה וגם כמיטות נוספות למקרה הצורך. שולחן אוכל עם כסאות [כרגע ישנם 3 כסאות גינה..... וזהו....] ארון בגדים מוצרי חשמל ב"ה כבר יש. אם מישהו יוכל לעזור בעניין אשמח. תודה רבה, הילה אני זמינה במסרים האישיים ובמייל [email protected]

doctorcare

New member
יש לי דברים שיוכלו לעזור

היי הילה בבקשה תסתכלי על רשימת המוצרים שאנחנו רוצים לתרום למעלה ותגידי מה יכול לעזור לך - אנחנו גרים בקרית יובל אתם מוזמנים לבוא ולאסוף מה שרק תרצו מהרשימה, רק קחו בחשבון שאנחנו צריכים את החפצים עד ה-12.7 (לעוד שבועיים מהיום)

evilihi

New member
הרגע ראיתי בחוץ שני כסאות עץ מתקפלים

שנראים במצב תקין לחלוטין. הולכת לבדוק עכשיו

evilihi

New member
אחד תקין, השני לא..ויש גם שולחן קטן

רק שאת השולחן (לאדם אחד, יכול להיות שידת טלויזיה על גלגלים ועמוד) אני לא יכולה לסחוב ובבוקר לדעתי כבר לא יהיה..

sobolina

New member
:)

אנשים יקרים, אתם ממש מחממים את ליבי! אני כ"כ מודה לך על עזרתך. באמת שאני מעריכה את הנכונות - אבל כמובן לא על חשבון כאבי הגב שלך! אנשים טובים בפורום מנסים לעזור, ולאט לאט מצליחים. תודה רבה רבה, הילה

למעלה