בקשה לקריאה

michal24

New member
בקשה לקריאה

שלום ממה שהבנתי יש אפשרות לבקש שתפתחו לי בקלפים בנוגע לשאלה מסווימת, ואם הבנתי נכון זה מאוד יכול לעזור לי כרגע בהתלבטות שאני עוברת. אם טעיתי, אז אתם יכולים להפסיק לקרוא, ותוד בכל אופן. אני בשלב בחיים של לחפש עבודה, ואיכשהו כל מה שמציעים לי (ודווקא יש הרבה הצעות) הם דברים שאני לא ממש רוצה, ומה שאני כן רוצה לא מציעים לי ולא חוזרים אליי לקו"ח שאני שולחת. השאלה היא האם הגיע הזמן להתפשר (אני מחפשת כבר 3 חודשים) על מה שמציעים לי, אפילו שזה לא ממש מה שאני רוצה, או להמשיך ולחכות ? פרטים אישיים : נולדתי ב 31/12/78, בשעה 4:30 אחה"צ, שם האם מלי. אם חסרים פרטים כדי לבצע את הקריאה רק תגידו ואני אשלים. ותודה בכל אופן.

longshut1

New member
ממה שהבנתי,

לדעתי לאו דווקא דרושה לך עזרה מן הקלפים. כל מה שהקלפים "יגלו" לך זה את ההתחבטויות האישיות שלך,ואת האנרגיות שיפעלו באם תבחרי בדרך זו או אחרת. הצרה היא,וזאת גם יודעים ה"פותחים המקצועיים" שנוטים משום מה לקבוע שיהיה כך או כך ואין אפשרות לשנות באיזהשהוא מרחב תמרון מסויים,שלא כל כך קשה לדעת את המידע הזה לבד. ההתלבטות שלך אינה קשורה לנושא ספציפי שפריסה דווקא תועיל;ההתלבטות שלך היא בסוגיה יסודית שנוגעת לחייו של כל אחד-עדיף שתי ציפורים על העץ או ציפור לא רצויה ביד? זוהי סוגיה שאת כנראה צריכה לעבד לבדך,כמו כל אחד מאיתנו.

למעלה