בקשה לי אליכם, אני במעונות ולא רק

מ צ ד ה

New member
בקשה לי אליכם, אני במעונות ולא רק

שהחיפוש החדש הזה מטריף אותי גם המחשב לא זז פה |(הם לא שמעו על שדרוג?! כל הקובלנות שלנו נופלים על אוזניים ערלות!). אז אם תואילו בטובכם לתת לי מתכון למרק קובה (לא סלק, כי אין סלק בשווקים) אני אודה לכם מאוד. תודה, מ צ ד ה

נונה1

New member
מצדה יש סלק בשווקים אתמול רכשתי

רק שתדעי

סימונה 5

New member
קובה ברוטב חצילים ועגבניות

קובה ברוטב חצילים ועגבניות מאת: סימונה 5ו 16/02/06 | 14:08 למרק: 1 חציל קלוף וחתוך לקוביות קטנות 2 בצלים קצוצים 2 עגבניות רכות חתוכות לקוביות כמה כפות רסק עגבניות 2 גבעולי סלרי קצוצים או חצי ראש סלרי חתוך לקוביות מלח פלפל ומעט בהרת 2 ליטר מים לקובה: חצי קילו בשר טחון פרוזיליה קצוצה 2 בצלים קצוצים דק מלח פלפל בהרת לקובה למעטפת: חצי קילו סולת מים מעט מלח מאדים בשמן את הבצל ,החצילים והעגבניות במשך כמה דקות מוסיפים את יתר המרכיבים מביאים לרתיחה ומבשלים שעה עד שהחציל רך מאד. מכינים קובות מהמלית ומעטפת הסולת מוסיפים אחת אחת למרק הרותח ומבשלים עוד 25 דקות בתיאבון

מצטרפת -גם אני ממש אבל ממש לא

מסתדרת עם מנוע החיפוש החדש, הוא ממש לא נוח ואני אישית העדפתי את החיפוש הקודם....

../images/Emo124.gifפנינה יש מצב שתגלי לה?

את הסוד של המרק קובה המדהים שלכם? אני הלשנתי שפנינה מכינה וגם שימקה מרק קובה מדהים ביותר:)

dana 2222

New member
שימו לב , בקשר לס ו ל ת,,,,,,

בבקשה בבקשה,עם בוא הקיץ,מומלץ לבדוק היטב את הסולת , לברור אותה בעזרת זכוכית מגדלת. ח ו ב ה בכל מטבח. יש להשיג היום זכוכית מגדלת טובה ברשת אחד דולר. (1 $), שימו לב!!! מצאתי בסולת שקניתי השבוע,מלא זחלים ותולעים, כמובן שזרקתי מיד לפח, אבל לולא זכוכית המגדלת, לא ניתן היה לראות אותם ,בשום אופן בעין רגילה. אז אנא , לפני כל בישול קובות ,קוסקוס,או דייסות לילדים, ל ב ד ו ק !!!

בטח יש בקשורים סדנא שעשינו

ושם יש את כל מתכוני הקובה שלנו נועית בואי יום שישי בצהרים יש חלוקה מתחילים ב-12:00 מסיימים כשנגמר הקובה האחרון

dana 2222

New member
גם אני שומרת במקרר,אבל מצאתי תולעים

וזחלים,עובדה שהקירור לא מנע מהם להשאר בפנים הסולת.

למעלה