בקשה אולי קצת מוזרה... - אבל בכל זאת:

MrGlamour

New member
בקשה אולי קצת מוזרה... - אבל בכל זאת:

שלום לכולם!!!! אני ממש אשמח אם מישהו יוכל לתת ניתוח מעמיק וסיפרותי על השיר "ANGELS" - רקע לשיר ואל מי השיר פונה בדיוק? רק למלאכים או למישהי מסויימת שבזמן שהיא לא נמצאת אז הוא פונה למלאכים??? - קיצר, הסתבכתי לגמרי!!! ואני ממש אשמח לקבל פה קצת עזרה... ת-ו-ד-ה-! : )

Berliner star

New member
היי../images/Emo9.gif

בכיף הייתי אתן לך ניתוח מעמיק רק שייקח לי זמן להכין אותו
אני יודעת בגדול על מה השיר ומה היה לפני השיר אבל.. אם את רוצה ממש סיפור מעמיק אני אצטרך לשבת על זה קצת..
אז אם אין לך בעיה לחכות קצת... אין לןי בעיה
אבל יכול להיות שיש פה מישהו אחר שיכול כברע כשיו לספר לך

MrGlamour

New member
אין בעיה

זה לא דחוף - רק חשוב לי לדעת וזה קצת מסקרן אותי. אז אני אחכה כמה זמן שצריך, אם לא קשה לך... והמון המון תודה!!!

a Warming Sign

New member
ההסבר של רובי לשיר:

"I've always believed in spirits,in spirits guides.. By rights i've done loads of things where i really shouldn't still be here.. it was a homage to those spirits people.. i'm well aware that it's the most played song at funerals. and weddings. i supose it's a feature of modern life that we want to believe that we will meet again,or are being looked after,or that something or someone is believing in us.. i believe i'm not the only person that believe in angels בכיף הייתי עושה ניתוח מעמיק,אבל ממש בקצרה- לדעתי זה שילוב של שיר אהבה למישהי ביחד עם אמונה בכוח מסויים שעוזר לו להמשיך הלאה[איכשהו שני הנושאים לא ממש מתחברים לי,אז אני חושבת שהעיקר הוא הנושא השני]. הוא מדבר בעיקר על סוג של הגנה,משהו דווקא פחות "ממשי" ממלאכים אלא יותר ערכי..

Berliner star

New member
גם

אני חשבתי שהשיר הוא על הנושאים האלה.. אבל קראתי איפהשהו שהשיר נכתב גם על אמא שלו.. לא?

MrGlamour

New member
קודם כל תודה.

מממ... מעניין. לא חשבתי אף פעם שהכוונה לאימא שלו.... שוב תודה. ואני אמשיך לעקוב :)

למעלה