בקר טוב, יום חמישי

גלבועא

New member
בקר טוב, יום חמישי ../images/Emo20.gif

אתמול שוחחתי עם שני אחיי. עם אחי הבכור אני מקיים תקשורת שבועית ועם אחי הצעיר , נו עם אחי הצעיר לא דיברתי 3 חודשים. תפסתי את הצעיר בדיוק כשהיה בדרכו לרופא עם שתי בנותיו החולות מאוד. אחי הצעיר דתי ועד לפני כמה חודשים אשתו סרבה לצאת לעבוד בטענה שזו חובתו לפרנס אותה או משהו בסגנון. הם עמדו על סף גירושין בגלל זה. מה דעתכם/ן על הטיעון הזה, מישהי/ו מכם/ן שמע על טענות מסוג זה? בדר"כ נשים אצל החרדים הן שמפרנסות וזנות את הבעל והמשפחה. כך או אחרת, הם השלימו, היא יוצאת ללימודים, ואיך הוא אמר, בקרוב אי"ה היא מתצא עבודה. בררררררר

כל הכבוד לה. אני בעדה!!

שתצא היא ללמוד הבעל הוא שצריך לפרנס זה כתוב בכתובה.

גלבועא

New member
היא יוצאת ללמוד מקצוע מסויים

וגם, נראה לי, בסביבה בה היא גרה יש התעוררות של נשים ליציאה לעבודה וללימודי מקצוע.

גלבועא

New member
גם לטעמי, רק רציתי להסיר את האפשרות

הנרמזת שהיא יוצאת ללמוד בשביל ,הכיף".

ואם בשביל הכייף? מה פסול?

לא הבנתי. אני במהלך שנות ההוראה השתלמתי ללא הרף במקצועות ההתמחות אבל אף פעם לא פסחתי על לימודים בתחומים אחרים לנפש ולתעודה שישבו במגרה לעת הצורך כמו לעכשיו למשל..

גלבועא

New member
פסול?

בטח לא מנקודת המבט שלי ושלך, אבל ביניהם יש בעיה, ולא כאן המקום לדסקס אותה.

בת אל 7

New member
לא נראה לי שבגלל זה הם עומדים להתגרש,,כנראה

שמתלווים עוד כמה סיבות,,והיחסים ביניהם צולעים מכל הבחינות,. אינני מבינה את המונח,,אשתו סרבה לצאת לעבוד האם הוא הכריח אותה, האיץ בה,,ממש לא מקובל עלי כן תפקיד הגבר לפרנס את האשה,, נכון ,שהיום השניים נושאים בעול,,אבל בהחלט לא עי" כוחניות של הגבר ,,אלא מרצונה של האשה

למעלה