בקרוב

aviGODFATHER

New member
"מצוקה כלכלית" ../images/Emo6.gif

80 שקל (במקרה הזול יחסית) ב-40 דקות! אז נכון שגם עולה הדלק אבל למורים לנהיגה שיש להם הרבה תלמידים יש כסף, ובטח שהם לא נמצאים ב"מצוקה כלכלית". כאילו שהמחיר לא מספיק גבוה עכשיו (שלא נדבר על זה שבמדינות נאורות יותר בכלל לא חייבים מורה בשביל להוציא רישיון). עוד מעט אנשים יצטרכו למכור כליה בשביל רישיון.

aviGODFATHER

New member
אההה תוספת קטנה...

אל תשכחו את הטסטים שהמורים מרוויחים בצורה לא נורמלית - 200-300 שקל לחצי שעה (לכל היותר). תוך שעה הם עושים 400-600 שקל.

gold ayelet

New member
כהה עאלק מצוקה כלכלית...

המורה שלי לקח 85 היו לו מלא תלמידים, ובכלל כל טסט זה 600 ש"ח (2 התלמידים ביחד) קיצור הוא טחון !!

zabcde

New member
היום המורה שלי סיפר לי על זה ועל

זה שרוצים להעלות את מינימום השיעורים ל 40.. פשוט רע!

אוראל1988

New member
במקום לשחוט את התלמידים במחיר

תפנו לגורמים המתאימים במטרה להוזיל את העלויות של הביטוח, הדלק, הטיפולים וכו' כי תאמין לי שהעלאת המחירים תביא לירידה במבקשי הרישיון, ואלו שכן לומדים, רק ירצו לעבור טסט במינימום שיעורים והתוצאה כבר ברורה.. בסוף כולם יצאו מפסידים, וחבל.

פרטנר

New member
מי אמר שהמורים לא פנו?

המדינה לא תסבסד את שעורי הנהיגה . גם המורים לא . כמעט בכל תחום יש עליית מחירים, גם בלימוד נהיגה צריך להיות. מי שידו אינה משגת כסף לרשיון יכול לחסוך ולהוציא מאוחר יותר.

100vardit

New member
ווואי-עצוב ביותר.אני חייבת לחזור

לשיעורי נהיגה -לפני שזה קורה. מה איתך? באיזה שלב את?

אני

אני בשלב שהמורה הדפוק שלי לא מגיש אותי לטסטים כל פעם בתירוץ אחר...
אני כבר כל פעם מדמיינת לי לפעמים איך אני מציתה לו את האוטו/יורקת לו בפנים/מביאה לו בוקס...רק בגלל הקטע המגעיל הזה שהוא עושה... הוא דווקא עד הטסט הפנימי היה אחלה אבל מאז שעברתי אותו הוא שם עלי **ן וכל פעם אני צריכה לשאול אותו מה קורה עם החיצוני... אל תשאלי כמה אני אוכלת את עצמי בגלל הקטע הזה- פשוט אין לי אומץ לומר לו את מה שאני חושבת עליו בפנים! אין ספק, נגעת בנקודה רגישה כאן...

100vardit

New member
לא התכוונתי-תיארתי לעצמי שאת

לומדת-בגלל הכינוי שלך...את חייבת לשאול אותו מה קורה-אם עברת תפנימי-אין סיבה שהוא לא יגיש אותך...שיהיה בהצלחה!!!!!

תודה מותק...

עושה רושם שהוא מתכנן לבנות עוד וילה בקיסריה בזכותי אבל אני לא מתכוונת לתת לו להמשיך עם התענוג הזה עוד הרבה זמן... אחרת אני עוד עלולה לממש את אחת ה"פנטזיות" שהזכרתי כאן מקודם...

תגידי לו בפנים,

רק בעדינות. יש המון מורים לנהיגה שבסוף ככה מושכים את התלמידים שלהם בשביל הטיפ טיפה עוד כסף. אותי הוא משך קצת עד הטסט עד שאמרתי לו שעד אוגוסט אני חייבת לקבל רשיון, ובום, שיעור אח"כ יש לי טסט פנימי, ו3 שיעורים אח"כ טסט חיצוני.

למעלה