בקרוב על המדף שלי?- רוצה להתעייץ עימכם

קרניjack

New member
בקרוב על המדף שלי?- רוצה להתעייץ עימכם

אני כבר תקופה ארוכה רוצה להזמין את שני הספרים האלה מאמאזון:
הספר הראשון הוא אנציקלופדייה של ערפדים, שאוגדת בתוכה המון ערכים שקשורים לעולם הערפדי, מה שחבל בה שהיא דיי ישנה (מ1998) ולכן היא לא כוללת את כל הדברים שיצאו בעשור האחרון, לא אנג'ל ובאפי ולא כל מה שבא מאז...
הספר השני הוא "האמת על הערפדים" שמספר על כל מיני סוגים של ערפדים, וסוג של תומך בעובדה שערפדים אמייתים עם כל מיני "סיפורי ערפדים" שקרו....נשמע לי מסקרן ומעניין (אם כי דיי בדוי, אבל זה לא משנה לי
). מה אתם אומרים על הספרים? יש המלצות נוספות (למי שמכיר ספרים מחו"ל, ובבקשה לא סיפורי ערפדים אלא משהו יותר "תיעודי" ) ?

Bartal j

New member
אני עדיין שוקלת אם לרכוש את

Forests of the Vampires: Slavic Myth (Myth and Mankind by Charles Phillips, Michael Kerrigan למרות שלפי ההמלצות מדובר בעיקר בסקירה על אגדות ומיתולוגיה סלאבית לגבי אמונות של אנשים מקומיים שם לגבי ערפדים וכו'. ולא בהכרח על התפתחות ערפדים עצמם.

Bartal j

New member
לדעתי אם את מעוניינת בערפדים "מודרניים" יותר

אז שמעתי המלצות טובות לגבי הספר השני. למרות שלא קראתי אותו. אנשים שקראו את הספר ואהבו כתבו עליו את דעתם. אם את רוצה אתן לך דף המלצות שתוכלי להתרשם בעצמך.

קרניjack

New member
אני אשמח לקבל לינק לדף של הספר

(אם את מדברת על ספר שראית באמאזון ) ולהתרשם

Bartal j

New member
הנה לך לינק לתגובות שאנשים כתבו על הספר

יותר טובות ופחות טובות וגם ניקוד שדירגו אותו לידיד שלי יש את הספר והוא מרוצה ממנו הבנתי, אבל לי אישית לא יצא עדיין לעיין בו לעומק. .

למעלה