בקרוב הדוד חוזר בגדול

מצב
הנושא נעול.
תודה אנדי ../images/Emo70.gif המנגינה ../images/Emo168.gif תימשך

ברוכים השבים+ הבהרה להודעה שלי
שבוע שעבר כתבתי שאיני יודע מה הדגם של אוטובוסי דן מ-6276 ועד 6329. ובכן הדגם של האוטובוסים הנ"ל הוא M.A.N EL 262F וכאן טמון ההסבר לכושר הזינוק והסחיבה המצוין של המכונות הללו (260 כ"ס).
תודה אנדי
המנגינה
תימשך

צחקן

New member
איזה דיוק !!!

בקרוב הדוד חוזר בגדול

לאחר שמצאתי לפחות 40 טעויות בתשובות שאנשים שונים עונים פה, חובה להחזיר את הפורום למסלול המקצועני שאליו הורגלנו. ובינתיים אני רק עדיין מבקש לא לשאול שאלות וזאת רק בגלל שהשבוע אין לדוד זמן. בשבוע הבא החזרה עם מבול של תיקונים למשיבים, תמונות ועדכונים מהתנור. ובינתיים תמונה בודדת שצולמה אצלי במרפסת. אוטובוס זה הוא אחד מצי של 23 קיימים. להת' בשבוע הבא ! שלכם, המשקיף האכזרי מה-UN.
איזה דיוק !!!
ב"ה אם תתן לי את שאר צדדיו אוכל לעשות אותו להרכבה עם אותם הצבעים.

צחקן

New member
אגב, אביתר אם תתן תמונות של "גמדא"

איזה דיוק !!!
ב"ה אם תתן לי את שאר צדדיו אוכל לעשות אותו להרכבה עם אותם הצבעים.
ב"ה אוכל על פיהם לשחזר דגמים ישנים בדיוק כיון ש"גמדא" דיקו מאוד. אין כמו "תוצרת הארץ" !!!! מיני ישראל לא עושים כלום !!! הם סתם מדביקים ניר שקוף שנצבע בירוק זה נקרא לעשות משהוא ? לא !!!. שיהיה ברור לכולם אין כמו תוצרת הארץ !!!!!

כבר נתתי ! ראה את ראש השרשור !

ב"ה אוכל על פיהם לשחזר דגמים ישנים בדיוק כיון ש"גמדא" דיקו מאוד. אין כמו "תוצרת הארץ" !!!! מיני ישראל לא עושים כלום !!! הם סתם מדביקים ניר שקוף שנצבע בירוק זה נקרא לעשות משהוא ? לא !!!. שיהיה ברור לכולם אין כמו תוצרת הארץ !!!!!
כבר נתתי ! ראה את ראש השרשור !

omersi

New member
מברוק!!! שמח שחזרת!../images/Emo6.gif

בקרוב הדוד חוזר בגדול

לאחר שמצאתי לפחות 40 טעויות בתשובות שאנשים שונים עונים פה, חובה להחזיר את הפורום למסלול המקצועני שאליו הורגלנו. ובינתיים אני רק עדיין מבקש לא לשאול שאלות וזאת רק בגלל שהשבוע אין לדוד זמן. בשבוע הבא החזרה עם מבול של תיקונים למשיבים, תמונות ועדכונים מהתנור. ובינתיים תמונה בודדת שצולמה אצלי במרפסת. אוטובוס זה הוא אחד מצי של 23 קיימים. להת' בשבוע הבא ! שלכם, המשקיף האכזרי מה-UN.
מברוק!!! שמח שחזרת!

mister K

New member
כל הכבוד../images/Emo70.gif

בקרוב הדוד חוזר בגדול

כל הכבוד

אני שמח שהחלטת את ההחלטה הנכונה. הפורום היה מתייבש עם הזמן ללא המידע והתמונות שלך שמוסיפות לו הרבה צבע. כל הכבוד!!! נ.ב: בקרוב אמסור לך את פרטי בשביל דף חובבי הרכבת.

תודה חביבי. העבר לי הפרטים בבקשה.

כל הכבוד

אני שמח שהחלטת את ההחלטה הנכונה. הפורום היה מתייבש עם הזמן ללא המידע והתמונות שלך שמוסיפות לו הרבה צבע. כל הכבוד!!! נ.ב: בקרוב אמסור לך את פרטי בשביל דף חובבי הרכבת.
תודה חביבי. העבר לי הפרטים בבקשה.

יהוושע

New member
ד"ר , באילו שנים בדיוק נצבעו כך

בקרוב הדוד חוזר בגדול

האוטובוסים של אגד? לדעתי השנים האחרונות של הצביעה הזו היו 68'-69' am i right or am i right ?

שנת 66 היא השנה האחרונה לצביעה זו.

האוטובוסים של אגד? לדעתי השנים האחרונות של הצביעה הזו היו 68'-69' am i right or am i right ?
באגד. בדן המשיכו בדוגמה זו עד 1970 ! לילה טוב !

נוסע99

New member
זהו בפירוש אוטובוס של אגד. בדן צבעו

באגד. בדן המשיכו בדוגמה זו עד 1970 ! לילה טוב !
את הכנפיים בכחול כהה. נדמה לי שהחלפת הצבע בדן התרחשה עוד בשנות ה-60 - הם עברו למין צבע זית ירקרק.

הדוגמא כמעט זהה. הצבעים שונים. ב

את הכנפיים בכחול כהה. נדמה לי שהחלפת הצבע בדן התרחשה עוד בשנות ה-60 - הם עברו למין צבע זית ירקרק.
שנת 70 עוד היו בדן אוטובוסים בדוגמת צביעה זו. למשל: 36-778, 36-845, 36-974 וכו".

יהוושע

New member
אם כך , באילו שנים בדיוק הייתה

שנת 70 עוד היו בדן אוטובוסים בדוגמת צביעה זו. למשל: 36-778, 36-845, 36-974 וכו".
הצביעה הצהובה-ירוקה ( גוף האוטובוס בצהוב/זית , דלתות בירוק )של דן? אני זוכר אותה בסוף שנות ה-60' ותחילת ה-70' ,בערך עד שנת 72' , אז הוחלפה בצביעה הכחולה עם הלוגו " דן " באדום ודלתות בצבע קרם . מתי ה ת ח י ל ה הצביעה של הצהוב-ירוק?

צביעה זו החלה בשנת 1966. לקח לדן

הצביעה הצהובה-ירוקה ( גוף האוטובוס בצהוב/זית , דלתות בירוק )של דן? אני זוכר אותה בסוף שנות ה-60' ותחילת ה-70' ,בערך עד שנת 72' , אז הוחלפה בצביעה הכחולה עם הלוגו " דן " באדום ודלתות בצבע קרם . מתי ה ת ח י ל ה הצביעה של הצהוב-ירוק?
צביעה זו החלה בשנת 1966. לקח לדן
כמעט 3.5 שנים לצבוע את האוטובוסים בצהוב-ירוק זית. שים לב לספר על דן ולמוסך צ.ד. בשנת 1968. כל הטייגרים שם עדיין בצביעה הישנה... ! מעניין שגם באגד יש כיום 3 צביעות שונות והם לא ממהרים לצבוע את כל האוטובוסים בירוק המזעזע. ההחלטה הפנימית באגד קובעת שרק אוטובוסים שסיומת המספר שלהם 01 יצבעו בירוק אך גם כאן זה לא ממומש כי חלקם כבר הגיעו לגיל הבר מצווה ובשביל שנתיים נוספות על הכביש לא כדאי להשקיע כסף. אני מתנצל בפניך יהוושע שטרם יצרתי קשר. פשוט אני נורא עסוק עד מעבר לראש ואצור קשר בהקדם ! שיהיה לך יום מזהיר, נהדר ורווי חויות טובות איש יקר ! שלך, אביתר

four seasons

New member
ברוך השב../images/Emo39.gif

בקרוב הדוד חוזר בגדול

ברוך השב

צחקן

New member
תוצאות הטייגר לבינתיים:

בקרוב הדוד חוזר בגדול

תוצאות הטייגר לבינתיים:
ב"ה :

מצב
הנושא נעול.
למעלה