בצער עמוק אני מודיעה על מות yariv71

אני מתקשה מאוד לחשוב על משהו אחר היום

נדמה לי שמתוך הוויכוחים שלנו בפורום יצא שיריב היה אחד האנשים שדיברתי איתם הכי הרבה במהלך 10 השנים האחרונות.
אין ספק שעמוק בלבו הוא אהב מאוד את הארץ והיה קשור אליה בכל נפשו.
אתמול היינו בבורות לוץ, בקצה הנגב. פריחת הצבעוני הססגוני בשיאה כעת. פרחים שנראים כמו להבות של נר. אז אני מקדישה את התמונות האלה לזכרו של יריב.

KingofSnow

New member
זה לא מרפה

וזאת למרות שכמעט כל הקשר שלי עם יריב לאורך השנים, היה וירטואלי, בפורום ובמסרים, זה מרגיש כאילו הוא היה "כאן".

כבר חסרים לי ההתעמקויות בנושא האקלים, החשיבה המקורית, וגם הויכוחים...

profesorain

New member
תחושה דומה

לא הכרתי את יריב אישית ולא פגשתי אותו ,אבל מאד הערכתי אותו גם בגלל התרומה והידע שחלק עם חברי הפורום
אבל גם ברמה האישית, אני בין הבודדים אם לא היחיד שהיה קרוב לדעותיו והסכים עם קו החשיבה שלו בנושאים מגוונים .
הלכתי לחדר כושר ולא היה לי כח ולא מוטיבציה ..כל העת ליוותה אותי תחושה מוזרה,הניק הציורי ,הויזואלי של יריב YARIV71 חרוט לי מול העיניים ולא יורד..
זו הפעם הראשונה שאני חווה מצב של כאב ועצב ממש כתוצאה מפטירתו של חבר פורום שכל הקשר בינינו מסתכם לכאורה במלל..
אבל המילים הללו יוצרות חיבור ויש להן כח ,מרכיבות דמות,מייצרות כעס,חיבה,עצב ,הסכמה,סלידה .וכשאתה ניתקל בניק שמאחוריו נשפכו קיתונות
של כתיבה לאורך הרבה שנים אתה בונה לך בראש דמות ויודע לפתח אליה ולשייך לה רגשות שונים,זה מוזר.. וזה מביא אותו לחשוב
על המשמעות של הקשרים במאה עשרים ואחת .
כחובבים של חורף,עברנו חורף קשה כשבשיאו נקטף חבר פורום יקר , מי יתן וחורף הבא יהיה יותר טוב והעיקר שנחזור כולנו בריאים ושלמים.

אלון ל

New member
אני בטוח שהוא יחסר לי

גם בעוד כמה שנים. למרות שהוא גר בגרמניה הוא התעניין בכל נימי נפשו באירועים חריגים בארץ ולי אישית היה שותף לשיחות בנושאים אלו.

למשפחתו, מקווה שיהיו חזקים (מאד מאד) בשביל ילדיו שיצטרכו לגדול ללא אבא.
אין ספק שאובדן בן זה הדבר הקשה ביותר עלי אדמות וזה ממש לא דרך העולם.

מינגוס

New member
השעות עוברות אבל זה עדיין לא נתפס

יצא לי להכיר קצת את יריב, ובנוסף לכול מה שנכתב אקח איתי:
את חוש ההומור שהיה פורץ בהפתעה, כולל הפעם, בה בשעה שהיה ביקור של הפורום בשמ"ט בערב שבת אחד של אוקטובר לפני יותר מעשור כמדומני, עמדנו על הגג ותכננו איך נמלא את המד של השמ"ט כדי להכריז על בוא החורף.
את מוצא פיו - בבחינת אדם שפיו וליבו שוים, בכול נושא, כולל השקפתו על ישראל אחרי שעזב את הארץ וגם אם המראה שהציב לנו מגרמניה היתה לא נעימה ו/או נתונה לויכוח.
ויותר מהכול, את העובדה שכול בני האדם שוים היו בעיניו, הוא ידע להפריד בין הדיעות ובין היחס לזולתו, וגם אחרי ויכוחים לא קלים שמח לעזור אם היה נצרך לכך.

יריב, בא לי לריב איתך.
יהי זכרך ברוך.

עסי

New member
אני בהלם מוחלט

קראתי את ההודעה לפני שעתיים בערך ומאז אני מנסה באופן נואש להתחבר כדי להגיב (יש בעיה טכנית בתפוז).
בהתחלה חשבתי שמדובר במתיחה, שזה לא אמיתי ואני עדיין מתקשה לעכל.

עם יריב הייתי בקשר כמעט יום-יומי בקיץ 2002 עוד בתוכנת הicq ההיסטורית... היינו מדברים המון ובאוגוסט אותה שנה הוא אירח חלק מחברי הפורום אצלו בדירה בפ"ת. אני אפילו זוכר את פאי התפוחים שיוליה הכינה. פעם שניה פגשתי אותו במפגש נוסף בספטמבר 2003 כשהוא הגיע לארץ לקראת החגים והצטרף למפגש "שנה לפורום אקלים". זה היה בעזריאלי ואני זוכר לטובה את ההומור המיוחד והעוקצני שלו.

באיזה שהוא מקום משם המחלוקות הפוליטיות רק הרחיקו אותנו והיינו מבלים שעות רק כדי לשכנע שהשני טועה.
בדיעבד אני יודע שזו הייתה טעות והייתי צריך להשאר עם אותו זיכרון של תקופה טובה שבה ממש הערצתי אותו ואת הידע המקצועי שלו.
למדתי ממנו המון ובתקופה שניהלתי את הפורום ניסיתי לתעד חלק מהידע שלו פשוט ע"י העתק-הדבק של התשובות שלו לשאלות בפורום

יהי זכרו ברוך

afon

New member
משתתף בצער המשפחה

תמיד היה איש מעניין וחכם, יחסר עד מעוד בפורום הזה. שלא תדעו עוד צער.

אימאלה3

New member
משתתפת בצערכם. תנחומיי.

צר לי מאוד. כאן בפורום, המקום שכל כך אהב וטיפח, יריב הוא אושיה מוערכת ובלתי נשכחת.

benshap2

New member
עצוב מאוד

יריב היה אחד מהחברים בעלי הידע הנרחב ביותר בתחום, ובשנים הראשונות שלי כאן עזר לי ללמוד (לא רק בהודעותיו בפורום - אלא גם בתשובות לשאלות ששאלתי אותו בפרטי - להן היה משיב תמיד באריכות ובסבלנות אין קץ). אני חב לו הרבה מן הידע בתחום שיש לי היום.

יהי זיכרון ברוך, למשפחתו - מי יתן ולא תדעו עוד צער.

shlomobar

New member
אבדה גדולה

לא היכרתיו אלא מהפורום, שם הפגין ידע רב במטאורולוגיה.

טרייפר

New member
תודה רבה לאיל שצלצל אלינו להביע תנחומים

ותודה רבה לכולכם על המילים החמות והגעגועים ליריב שנזכור
ונאהב תמיד

אני בהלם טוטאלי

קשה מאד לקבל את הבשורה המרה והעצובה של האדם הנפלא, המקצועי, האהוב, הרוחב הלב, והמון המון אהבה לתחום המטאורולוגיה, שהוא העניק לנו לאורך השנים בפורום זה. זה פשוט בלתי נתפס

מאד אהבתי אותו, כל כך נהניתי לקרוא את כל התחזיות הנהדרות שהוא כתב לארץ הקודש, הניתוחים המטאורולוגיים המקצועיים, והמון המון ידע עצום גם בתחומים הלא המטאורולוגיים למדתי ממנו. אין רבים כמותו

הוא מאד מאד יחסר לי, וכמובן גם לכולנו

תנחומיי הכנים למשפחתו, ושלא תדעו עוד צער
יהי זכרו ברוך

כואב לי הלב, עד מאד

למעלה