בצעד נועז (אפילו אמיץ מאוד ) הזמנתי חופשת סקי בחברת תיירות

נפתלי99

New member
פינגווין...

כמה מחברי הפורום נסעו ביחד עם פינגווין לשלושת העמקים בצרפת.
הסאגה התחילה בזה שמספר ימים אחרי שהזמנו עם הנחת הזמנה מוקדמת, התקשרו ואמרו שאין את חדרי היחיד שהזמנו.
היבירו אותנו מנסיעה של שבת עד שבת לראשון עד ראשון.
גם זה מסתבר לא איפשר לקבל את החדרים עליהם כבר שילמנו, ודחו אותנו בשבוע שלם.
הפעם דרשו שגם נשלם תוספת כי כבר אין הנחת הזמנה מוקדמת...
כמה ימים בודדים לפני הנסיעה, קיבלנו כרטיסי טיסה, ואז התברר שקיצרו לנו את החופשה בלילה, כלומר ראשון עד שבת.
בלי הפחתה במחיר...
בלי להודיע...
כוח עליון...
&nbsp
לא רצו לתת פיצוי.
&nbsp
נחמדים.
&nbsp
אקצר קצת, ואגיע לסוף.
&nbsp
קיבלנו החזר של 550 ש"ח כל אחד.
&nbsp
אין לי כוח להלאות בעוד פרטים ולא רוצה להשמיץ,
אבל אני עם פינגווין כבר סיימתי.
&nbsp
נפתלי

kubeb2112

New member
יש לי יותר גרוע משלך...סבירסקי

אחי הזמין דרך סבירסקי חופשה שבחבילה הייתה טיסה חזור דרך מילאנו.
"בשל כח עליון" לא נלקח מרווח ביטחון מספיק של שירות ההסעות וההסעה למילאנו עם 11 אנשים עליה הגיעה באיחור לטיסה של איזי ג'ט.
תומר סבירסקי (הבעלים או המארגן של הקבוצה) לא הצליח לעזור ל-11 אנשים שרק רוצים להגיע הביתה.
כל אחד מהאנשים היה צריך לשלם 250 יורו מכיסו כדי לעלות על טיסת טורקיש עם קונקשיין (לעומת איזי ג'ט הישירה).
עד עצם היום הזה לא הוחזר הכסף לנוסעים. טענת סבירסקי : "לך תתבע את החברה הסעות. מבחינתי זה בתחום האפור של האחריות שלי", "אם אחזיר לכם את הכסף אז לא ישאר לי בכלל רווח מהעיסקה" ועוד טענות מתחמקות עד "אתה יכול לתבוע אותי, אני מעדיף לקחת את הסיכון מאשר להחזיר את הכסף ישר"
איך אני אתבע חברת הסעות שלא יודעת מי אני, שלא הזמנתי דרכה חופשה (או הסעה) . הוא ארגן את הנסיעה ואינו לוקח אחריות.
הדבר היחיד שהציע הוא זיכוי של 125 יורו לחופשה הבאה.
באמת כל הכבוד...

I Gabe

New member

קרה לי משהו דומה לפני עשרים ומשהו שנים, כשהייתי צעיר. הזמנתי נופשון באנטליה עם איזו חברה שפשטה רגל מזמן. הכל היה אחלה עד שבחזרה התעקשו לקחת לי את הטרולי למטען. חזר מהמטען מפורק כולו. כשפניתי לחברה, אחרי הרבה טלפונים ועצבים (תוכיח שלא היה ככה כשמסרת) אמרו לי אתה מוזמן לתבוע את חברת התעופה. חברת צ'רטרים טורקית. באמת תודה רבה... אחת הסיבות שכמעט שהפסקתי לטוס בחבילות ועם צ'רטרים.

skiforce

New member
נו, מה אפשר לצפות מחברה שמשווקת חבילות סקי לטבעונים

I Gabe

New member
הניסיון שלי עם פינגווין

לפני כ-5 שנים רציתי להזמין מהם חופשה לבנסקו. היו מאד אדיבים והכל, אמרתי תודה ובדקתי עוד הצעות. כעבור כמה ימים, כבר לא זוכר בדיוק כמה, אבל לא הרבה כי זה כבר היה בחורף, חזרתי ורציתי להזמין. אז נתנו לי מחיר אחר לגמרי, משמעותית יותר יקר. התירוץ שאזלו המקומות הזולים בטיסה.
. באותה שנה נסעתי בהרכבה עצמית לדולומיטים והיה מעולה. כעבור כשנתיים חזרתי אלים להזמין חבילה לקלאב מד. היו בסדר גמור למרות שהידע של הסוכנת שטיפלה בי לא מתקרב לידע של מעוז שאליו עברתי בשנה אחר כך ונשארתי. סה"כ החבילה הייתה של קלאב מד. לטוב ולרע. לפינגווין לא היה יותר מדי מה לעשות פרט ליעוץ לפני ההזמנה.

שמעתי מאנשים דברים טובים על החבילות שלהם למרות שאישית לא הייתי מזמין חבילה. אם לא קלאב מד אז הרכבה עצמית.

eitaniz

New member
נסעתי איתם 3 פעמים והיה מצויין. באמת, אין תלונות.

ברוב הפעמים אני מרכיב לבד, אבל לפעמים הסתדר לנו טוב יותר להזמין דרכם ובאמת שהיה בסדר גמור.
כל 3 הפעמים היו לאוסטריה (לא יודע אם זה משנה משהו) והינו לפחות 4 אנשים.

Maki869

New member
אוקי , תודה על התגובה

מקווה שאצלי יהיה אותו דבר

למעלה