בצבא

בצבא

על הדלת של השירותים מבפנים היה חקוק בתוך העץ וכמה פעמים שלא צבעו את הדלת האותיות זעקו אין גבר שיכול לעצור את הזמן ולמטה באותיות קטנות -עוד שנה וחצי י'מנייאק- אז זהו ככה אני מרגישה בימים אלו איןןןןןןןן גבררררררררר שיכולללללללללל לעצוררררררררררררר את ה ז מ ן (:) מחריבה עוד שבועיים י'מניאק אה עוד משו למדה מג'וליטה לקטר

noati

New member
ואולי.....

יש אישה שיכולה לעצור את הזמן
תקטרי מותק... אצלי יוצא רק אש....

חסר ניק

New member
האימרה הזאת נאמרה בשנת 1982 ע"י

מחזורי גיוס שנת 1979. כיוון שהרמטכ"ל ד'אז, רב אלוף רפאל איתן, האריך את זמן השירות בשלושה חודשים, כמובן בתנאי קבע בהתאם לדרגה. החבר'ה האלה בסדיר שירתו 39 חודשים. הם אלו שהמציאו את האימרה הזו: עוד לא נולד המניאק שיכול לעצור את הזמן, אבל יש מניאק שיכול להאריך אותו. שלך בנוסטלגיה חסר ניק ד"א, מחזור אחד מהם גם היה ניקרא המנעולים, כי המספרים האישיים שלהם התחיל ב 333, ממש כמו חברת המנעולים הידועה.

הנסיכה3

New member
שבועיים.........

זהו? שבועיים ? וזה יעזור? ואז הכל יהיה בסדר...????? טוב......?? (לקטר למדת...)

giulietta

New member
אממממ...בהחלט יש פוטנציאל

אבל אין לך קייס
אז תפסיקי לח'רטט. רוצה קיטור כמו שצריך? ווקשה: השעה 8:10. אמש הלכתי לישון בשעה 2:30 אחרי ערב בעבודה של האיש (אייקון של פיהוק-גם אני למדתי משהו ממך). ב 2:30 כי האיש לא יכול לארוז ולהתארגן בשקט ובחושך. 13 שנה חיים באותו בית והוא עדיין משוכנע שהוא גר לבד
... אז... כשסוף סוף כבו האורות... והנחתי את ראשי הענוג על הכר הרך... החלה מסכת ההשכמות של הקטנות. איך?? איך הן מריחות שזה זמן אידיאלי לשגע אותי??? ב 4:00 בבוקר האפרוחית התעוררה סופית. נכנעתי. ירדתי איתה לחדר טלויזיה ושמתי לה קלטת. כן. ב 4:00 בבוקר. אני שפעם נשבעתי שהילדים שלי לא יבהו בקלטות וידאו כמו נרקומנים. נשכבתי על הספה ליד וניסיתי לגנוב שעת שינה. נראה לך? דיג דיג דוג בוידאו ודיג דיג דוג על אמא
(כן, חייבים לגלות ועכשיו, איפה אמא מדוגדגת...). ככה עד שמחלק העיתונים היגיע והמשאית של הזבל גם... ועכשיו, יום חדש. לכי תשבי בספריה, תעברי בסופר, תבשלי צהריים ותעשי טלפונים. נראה לך?
אני מוציאה את הקטנות וחוזרת לישון.
(ועוד קיטורון פיצפון: לקח לי 20 דקות ושמונה הפסקות לכתוב את התגובה הלא מאד ארוכה הזאת). עכשיו נראה אותך משתפרת
אה, בוקר טוב לכולם

שחR

New member
לפעמים אני קורא אותך

ולא מבין איך את בכלל מצליחה למצוא זמן לעצמך...ואת מצליחה. בית משוגעים בחיי. חשבת על אופר בתשלום שתדאג לכל הבלגן, ושתוכלי להרים את הראש לנשום ? מאיפה הכוחות האלה ? מתפעל ממך כל פעם מחדש. שלך, שחR

יששששששששששששש

טלוויזיה בארבע בבוקר? קלטת ווידאו כתחליף לבייביסיטר?????? אצלך???? יששששש... ישששש אלוהים חחחחחחחח (ועכשיו שששששש... לכי לישון..
)

giulietta

New member
יקירתי....

לשכנים שלי יש כרטיס מנוי לספריית הוידאו שלנו. דיבורים לחוד ומעשים לחוד...

giulietta

New member
אופר?

כן. לקחתי איתי מישהי מהארץ כשיצאנו לחו"ל. לקח לי חודש להבין שזה לא בשבילי שיסתובבו לי זרים בבית ואני לא אוכל לשבת מול הטלויזיה בלבוש מינימלי ולבלוס קערת פסטה. לקח לי עוד חודש להיפרד ממנה כידידים. היום, שוקלת להביא מישהי לשעות אחה"צ-ערב ושלא תישאר ללון פה. למה אתה שואל? מעוניין? המשבר בהיי טק היגיע גם אליכם?

../images/Emo3.gif

לבוש מינימלי אצלך זה בטח חולצה קצרה וחצאית עד לברכיים... חחחחחחח...

למעלה