בעעעעע אמאלהההה

idan35181

New member
בעעעעע אמאלהההה../images/Emo188.gif

אמאאאלהההה אני עכשיו יושב ליד המחשב פתאם הריצפה מתחילה לזוזזזזז כן הריצפה זזה המחשב רעדד ואני הרגשתייי שאני לא יכול לעבוד...הלויזיה גם זהה....מפחידדדדדד.... היתקשרתי לאמא שלי והיא אמרה לי שגם אצלה בעבודה (איקאה - נתניה) היה רעידת אדמהההההה אני בכפר סבא...בבית...לא הלכתי לבצפרר...

idan35181

New member
שכחתי להוסיף ../images/Emo32.gif

וסליחה שפתחתי
חדש פשוט השירשור
הקודמים מפוצצים....ולא היו רואים מה שכתבתיי....

kaminero

New member
גם אצלי../images/Emo70.gif

אני בבית (בהרצליה) ישנתי כי לא הלכתי לבצפר כי אני חולה פתאום אני מרגיש את הרצפה זזה ודברים מתחילים ליפול הייתי בטוח שאני מדמיין

אצלי גם

חשבתי שלא ממש התעוררתי, נעמדתי וזה כבר לא היה. פעם ראשונה שהרגשתי. תמיד אחרים סיפרו לי.

MaD-d0g

New member
סעמק לא הרגשתי. רק שמעתי

אבל אח שלי ואמא שלי הרגישו. את חבר שלי זה בכלל העיר

iEyal

New member
לעזאזל../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo5.gif../images/Emo122.gif

אני יושב על השולחן ואוכל לי ארוחת בוקר
ופתאום הכיסא שלי מתחיל לזוז
וגם השולחן
ואני בטוח ש
הנה מגיעה סחרחורת רצינית
ולא הבנתי מה נסגר עם עצמי

Polyphonic

New member
איזה מלחיץ זה היה!../images/Emo5.gif

כל הבניין זז
אבל אצלי בבית לא נפל כלום..

segman1

New member
לא יודע איך היה בכל הארץ אבל בב"ש

זה היה די חזק, ואני נמצא קומה 8 וחשבתי שסוף סוף יהיה לי דירת-גן.

segman1

New member
יש לי שאלה מעניינת:

נגיד אתה נמצא בבנין 8 קומות שעומד להתמוטת. באיזה קומה הייתם מעדיפים להיות?

segman1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

avivdv

New member
זה היה חזק ../images/Emo45.gif

אני הרגשי את זה, ולאחותי בכלל נפלו דברים בחדר

2eb

New member
גם בבת ים הורגש היטב

אני גר בקומה 4 וכל הבית "רקד"...

סופרסטארית ../images/Emo41.gif בתפוז ../images/Emo43.gif

הערב ב-19:00 רוני דואני מגיעה לפורום המעריצים כדי לענות לשאלותיכם. אתם מוזמנים כבר עכשיו לתפוס מקומכם בדיון
טריווית האוסקר הגדולה של תפוז אנשים ויס יוצאת לדרך ואתם יודעים על זה ראשונים. הפרס הגדול - הקרנה פרטית באולם משלכם, אליו תוכלו להזמין את כל החברים, של הקומדיה החדשה וההורסת עם ג'ניפר אניסטון ובן סטילר, "ואז הגיעה פולי". חוץ מזה, יקבל הזוכה המאושר מנוי שנתי זוגי לקולנוע (רשת גלובוס גרופ) הכולל בסה"כ 26 סרטים!!! (13 לכל אחד מבני הזוג). אז אם אתם מבינים משהו בסרטים כל מה שצריך לעשות זה לחייג ל- 068-203080 ולהתחיל לשחק! רוצים קודם להתאמן? כנסו לאתר האוסקר

למעלה