בעעעעעעעעעעע גררררררררררררררררררר

בעעעעעעעעעעע גררררררררררררררררררר

עד עכשיו אנחנו ב#3 במצעד הבריטי, ואם זה נשאר ככה עד יום ראשון אני מתאבדת גרררררררררררררררררררררררררררררררר שמועות אומרות שחסרים 2000 סינגלים ל#1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לחנוק מישוווווווווווווווווווווווו גרררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר את עצמי אולי גררררררררררררררררררררררררררררררררררררר ועוד שבועיים פרק אחרון של דוסון קריק!!!!! מכל הסדרות בעולם דווקא זאת צריכה להיגמר??? 5 שנים!!!! כל שבוע! כל פרק! 5 שנים! הדבר היחיד שאשכרה ראיתי ראיתי בטלויזיה!!!!!! גררררררררררררררררררררררררררררררררר וזה שאני מאתמול צרודה כמו לא יודעת מה ואין לי מושג למה לא משפר ת'מצברוח... גם העובדה שאבא שלי בחו"ל ואני מתגעגעת לא מוסיפה הרבה גררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר אני מרגישה רעעעעעעעעעעעעע מאודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד גררררררררררררררררררר יש קטעים חדשים בלאברס.. אולי זה יעודד... גררררררררררררררררררר

little bry

New member
לאאאא אל תרגישי רעעעעעעעע

תגידי את מילת הקסםם *שליקס* והכל יהיה טובבבבבבב הנה תמונה שתשפר לך תמצב רוחחחחחחח

Liloush

New member
../images/Emo99.gifחתיךך../images/Emo99.gif

ומור לא הבנתי כלום ממה שרשמת חח היום Hey whatever היה באקזיטט איזה חתיכיםםם כפרות עליהםם!

../images/Emo39.gif יאאאאאאאא ב'מת???

עוד לא ראיתי ת'קפיל בטי וי...רק במחשב..

Liloush

New member
היום שראיתי פעם ראשונה ת'קליפ בטיוי

פעם הבאה הוידיאו יהיה מוכן

ייייאאאאא איזה מותקקקקקקק

תודה רבה שריתההההההההההההה חולה עלייךךךךךךךךךךךךךך מוווווואאאאאאאההההההההההההההההההההההה שליקס רולזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז חחחחחח באמת עוזר את חייבת לראות ת'קטעים בלאברס חחחח יש ת'סבתא ההיא מהקליפ של גארת' גייטס והיא שיפשפה את בריאן כדי להוציא מזל רע ואז היא אמרה משו קורע כזה לקיאן והוא נשפךךךךך איזה מותקקקקקקקקקקקקקקקק חחחחחחחחחחחחחחחח קורעעעעעעעעעעעעעעע שליקס שליקס שליקס חחחחחח בעעעעעעעעעעעעע איזה מדכא זה שהיום בעוד שבועיים לא יהיה יותר דוסוןןןןןןןןןןןן אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף גררררררר קשה לצאת ממצברוח רע גרררררררר

little bry

New member
וחוץ מזההההההההההה

ככה את מכירה את ווסט????????? תאמיני לי שהם יגיעו למקום 1#!!!!!!!!!!!!!!!! כמעט בטוחחחחחחחחחחחחחחחחח וגם אם לא אז 3# זה גם מאווווד טוב!!!!!!!!!!!!! ואל תהיה עצובהההההההההההההההה הולד איטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט אם זה מעודד אותך יש לי 3 בחנים ומבחן לשבוע הבא, נדבק לי מסטיק למכנס כל היום ובכלל לא ראיתי גררררררר כמעט נפלתי במדרגותתתתתת (הברברים מכיתה ז' דחפו!!! לא אשמתייי) וכמעט שפכו עלי ברד בטעות!!!! גרררררררר ובנוסף לזה לא קניתי עוד תספר באנגלית ויש לי יותר מ-7 עמודים להשלים!! גררררררררר דו נוט וורייייייי

אני מצאתי חרק שחור מגעיל על

הפיג'מה שלי זה יותר גרוע מכל מה שסיפרת עכשיו ביחד חחחחחחחחחחחח בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע להקיאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא איכססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססס ולנו אין בחנים ואין מבחנים חחחחח ייאי לנווווו :)))))))))

little bry

New member
יפיי התעודדת!!!!!!!!!!

ישששששששששששששש מואהההההההההההההההההההההההההההה ואיזה סבתאאאאאא???????? אולי היא עשתה לברי תמזל הרעע ובגלל זה הוא שבר תידד????? הא הא הא? היתכןןן??????? חיחיחי שליקססססססססססססססססססססססססס חחחח נא לא להתייחססס אני באטרףףף אין שיר על שליקס???? גרררר צריך לעשות על זה שירררר ומורוששששששש הFAST FOOD ROCKERS הוציאו שיר חדששש BORGER DANCH חח אמרו לי שהוא מצחיקקקקקקקקק

little bry

New member
איכסססססס חרק בפיג'מהההההההההההההה

חחחחחחח פעם ישנתי אצל חברה שלי, ואנחנו כזה באות לאכול כיפלי, פתאום אנחנו קולטות ג'וק ענקקקקקקק בתוך השקיתתתתתתתתתתתת אאאאאאאאאאאאאאא אין לך מושג מה עשינו!!!!!!!!!!!!! זה היה מפחידדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד והוא היה מת כזה עם המחושים שלווווווווווווווווו איכססססססססססססססס וזה עוד היה באמצע הלילה!!!!!!! עוד יותר מפחיד, וגם לא היה לנו למי לקרוא כולם ישנווווווווווו בסוף זרקנו תשקית מהחלון בלי להסתכל אמאאאאאאאא זה היה דוחהההההההה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

איכסהההההההההההההההההההההה בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח פעם שחה לי חרק במשחת שיניים ומרוב לחץ זרקתי ת'משחה *קולגייט חדשה כזאת חחח חדשה שהרגע הוציאו מהטיפה* לאסלה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח וזה לא ירד במים אז העפנו את זה עם איזה מקל כזה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יייייאאאאאאאא הרגע מצאתי במחשב תיקיה עם תמונות של שיין וג'יל וקצת של בריאן של ידעתי על קיומה חחחחחח איזה שווההההההההההה

מה????? פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מתת לשמוע חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני זוכרת ת' fast food song חחחחחחחחחחחח השיר הכי קרוע בעולםםםםםםםםםם חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח החדש בטח עוד יותר חחחחחחחחחחחחח

little bry

New member
אאאאאאאאאאאאאא מורררררררררררר

אם לא התעודדת זה בטוח יעודד אותך אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא כנסי לקישור, תקישי מדיהההה תלכי למולי 1, 2 3 אאאאאאאאאאאא הקטע הראשון זה קטע שהורדתי מקאזהההה שבריאן אומר שמולי שיכורהההההההההההההההההההה חחחחחחחחחחחחח כמה קירצצתי לכולם עם הקטע הזהההההההה יוווו איזה קטע מצחיקקקקקקקקקקק כנסי דחוףףףףףףףףףףףףף את חייבת לראותתתתתתת ויש שם עוד כמה קטעים מצחיקיםםם כנסייייייייייי תראיייי זה במדיההההההה

אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

תודההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה איזה בובי היאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא כפרה עליהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה ויש שם קטע כזה scary kian פחחחחחחחחחחחחחחחח את חייבת לראותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת ועכשיו זה מוריד לי משו שקשור איכשהו לסיבוב הופעות האחרוןןןןןן אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אמאלהההההההההההההההההההההההההההההה שריתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת אניייייייייי חולההההההההההה עלייךךךךךךךךךךךךךךךך מוווווווווווווואאאאאאאאההההההההההההההההה

לא הבאת קישוררררררררררררררררר

אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אתתתתתתתתתתתתתת חייבתתתתתתתתתתתתתתת להיכנססססססססססססססססססססס לאתרררררררררררר הרישמיייייייייייייייייי יש שם ת'רשימת שירים הלאה של הדי וי די החדש והופעה של IILYG שלא נפתחת לייייי גררררררררר ותמונה שווהההההההההההההההההה הם שמו את WMAM פעמיים חחחחחחחחחחחחחח והם שמו ת'שיר שבריאן וקרי אוהביםםםםםםםםם ייאייייייייייייייייי אבל חסר אפטאוןןןןןןןן גררררררררררררררר

little bry

New member
אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא*נכנסת*אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא והקישור נמצא למעלהההההההההה חחחחחחחח מוליייייייי איזה מתוקהההההההההה אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא והקטעים בלאברססססססס הולכת לראותתתתתתתתת אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

אבל לא משנה מה...

תשתדלי לנשוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם לא יהיה מי שיעודד אותי אם תתעלפי לי פתאום מהקטעים חחחח יאללה לכי תיראיייייייייייייי אמאלההההההההההההההההההההההההההההה איזה דברים מושלמים יש באתר שנתתתתתתתתת אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

נראה לי נדפק האתר הרישמי

גרררררררררר אני לאאאאאאא מצליחה לראות ת'הופעהההההההההההההההההההההה גרררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר

למעלה