בעמק נסעו לא רק ב "רכבת העמק"

מצב
הנושא נעול.

krause

New member

קואופרטיב העמק המשותף לקיבוצים עין חרוד,תל יוסף, וחברה מעפולה ,קיימה מערכת תחבורה ציבורית מעמק יזרעאל לחיפה.הוקם בשנות ה30 והתאחד עם אגד ב 1941 . היו לו שני קווים. קו 17 , ומאוחר יותר קו 87 . אני מציג תמונת אוטובוס מס 17 .וכן כרטיסים של הקואופרטיב. תהנו, תלמדו, ותגיבו. איזה סוג אוטובוס זה? תמונת האוטובוס מארכיון אגד, בחסותו של דני גולדשמידט. הכרטיסים כמובן מארכיון krause .

krause

New member
כרטיס "העמק" בית אלפא - עפולה.

קואופרטיב העמק המשותף לקיבוצים עין חרוד,תל יוסף, וחברה מעפולה ,קיימה מערכת תחבורה ציבורית מעמק יזרעאל לחיפה.הוקם בשנות ה30 והתאחד עם אגד ב 1941 . היו לו שני קווים. קו 17 , ומאוחר יותר קו 87 . אני מציג תמונת אוטובוס מס 17 .וכן כרטיסים של הקואופרטיב. תהנו, תלמדו, ותגיבו. איזה סוג אוטובוס זה? תמונת האוטובוס מארכיון אגד, בחסותו של דני גולדשמידט. הכרטיסים כמובן מארכיון krause .
כרטיס "העמק" בית אלפא - עפולה.

krause

New member
יהוושע. האוטובוס מסוג וויט בולדוג.

אוטובוס מגניב .האם הוא מצוייד במנוע
תת רצפתי? הוא שונה במראהו מאוטובוסי התקופה בעלי המנוע הבולט מלפנים.
יהוושע. האוטובוס מסוג וויט בולדוג.

krause

New member
חבל שאין תגובות!!!להיתראות .

חבל שאין תגובות!!!להיתראות .

מצב
הנושא נעול.
למעלה