בעלי....

הילוש...

New member
בעלי.... ../images/Emo23.gif../images/Emo70.gif

למרות שהתקשרתי אליך עכשיו אני חושבת שגם פה מגיעה לך הודעה... אז נתחיל... היום יום הולדת היום יום הולדת היום יום הולדת ל א י צ י ק!!! חג לו שמח וזר לו פורח היום יום הולדת ל א י צ י ק !!! נשמונת שלי!!! מדהים שלי!!! המון המון המון מזל טוב את האיחולים שלי כבר אמרתי לך ככה שאין צורך לחזור עליהם שוב. אבל מה שכן אני מאחלת לך שוב נשמה רק טוב בחיים מאמי ושכל מה שתרצה יתגשם לטובה!!! תמיד פה בשבילך נשמה ואל תשכח אף פעם אבל אף פעם שאני אוהבת אותך המון המון יותר ממה שאתה חושב !!! אישתך

תותחחח מזל טוווובב../images/Emo140.gif

היוווםם יווום הולדת היייווום יום הולדת היווום יום הולדת לתותח חג לו שמחחחח וזר לו פורחחחח היום יום הולדת לתותח... טרווו טרווו ווואאהה טרו טרווו וואאאההה יום הולדת יום הולדת הנה בא... נפזר לו שושנים לתותח מלאו..(יותר מידי שנים) סתאאאם ממי עד 120 מתה עלייך ,ומאחלת את כל האושר והטוב שבעולם . שאלה: ליום הולדת אקנה לך? א.ויאגרה ב.הליכון ג.חדר באחוזת ראשונים ד.חולצה שחורה של CONSO עם כתוביות לבנות שעולה לך כל הזמן

sHiRuSh 007

New member
תותחוב יא חתיך אומות עולם

מזללללללללללללללללללללללל טובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב כפרע עלייך! (אניגמה אגב הוא צריך הליכון די הבנאדם הזדקן רצח) תותחוב SORRY אבל 26 וואי וואי עוד מעט 30! סתם כפרה מתה עלייך שיהיה לך רק טוב מה שתרצה תמיד תשיג. לאן שתפנה,תצליח. אוהבת אותך המון המון המון גיסתך ש"מתה מתה מתה עלייך"!
מזל טוב נשמה

niRaL

New member
אח שלי ה-תותח! מזל טוווובב!

אח שלי אח שלי דוד שלי אח שלו דוד שלי..... הכרנו לפני כ3 שנים כאשר היית תותח 23 והנה גדלת... היום אתה בן 26 איך החיים רצים כאשר נהנים כל היום בחברת דוגמניות י'תותח שכמותך... לכבוד יום הולדתך אני מאחל לך את כל האושר שבעולם המון הצלחה בריאות אושר ועושר וכמובן הצלחה בזוגיות (חברה של אמילי, יש מצב?
מי יודע ) חולה עלייך גבר מזל טוב... ניר

סוודרית

New member
../images/Emo49.gif תותחון שלנו !

H-A-P-P-Y - B-I-R-T-H-D-A-Y !!!!!!!!! נשמההההההההה המון המון מזל טוב !!! ו ה צ ל ח ה בהכל ואמן אמן אמן וכל מה שאי פעם חלמת או רצית יתגשם לך השנה איציק !!! LOVE U

Hot Like Fire

New member
ת ו ת ח

אין ספק כשמו כן הוא מזל טוב מותק מאחלת לך את הטוב ביותר בכל זמן בכל מצב רק אושר

sHiRuSh 007

New member
שכחת להגיד לו נשמה

ושאת אוהבת אותו. חיחיחיחיחיחי מתה עליייייייייייייייייייייייייייייייייייך אוחצ'ה!

משיייי

New member
תותחי הסקסי ../images/Emo99.gif

היום מומלדת היום מומלדת היום מומלדת לתותחיייייייי
חג לו שמיייייייייייייייייייייייח
וזר לו פורחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
היום מומלדתתתתתתתתתתתתתתתתתתת לתותחייייייייייייייייי
המון אושר ועושר מתוק והצלחה בכול שלך מכל ה

../images/Emo65.gifתותחיייי../images/Emo24.gif

שיהיה לך יומולדת הכי שמח
הצלחה בכל והמון אושר ורצוי גם עושר בחיים
ממני.... המצוגעת...

אלמוגית

New member
מזל טוב כפרע עלייך.....!!!!!!1

תותחי כפרע עלייייייייייךךךךךךךךךךךךךךך!!!!!!!!!!! אתה אדום בנשמההההההההה כבר יש לך מלאן נקודות זכותתתתתתתתתתת
אחחחחחחחחחח כפרע עלייייייייךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך
הדוגמן הבית של תפוז מזל טובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב
מזל טובבבבבבבבבב!!!!!!!!!!!!!!!!!!
יא חתיךךךךךךךך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
וואללללללללללהההההה שיהיה לך רק טוב כפרע עלייך
ורק כיף בחייםםםםםםם ושיהיה לך מלא אושר ועושר
ממני
אלמוגינה
האדומההההה
||

למעלה