בעית מודם...

MEIMIS

New member
בעית מודם... ../images/Emo7.gif

הממ... יש לי בעית מודם יש לי מודם 56K והוא רושם לי שאני מחובר ב44,000 זה במקרה הטוב... לפעמים אני מחובר ב 28.800 הממ
מה עושים? אני רוצה לנצל את מירב מהירות המודם שלי... בתודה אלירן מימיס

panda1

New member
בעיית מודם

תפנה לספק השיירות שלך לקבל הסבר - במידה ולא יהיה לו אז כנראה שיש לך בעיה 1. חוטי הטלפון לא טובים 2. תחליף ספק שיירות לאחר 3. תבדוק את הגדרות המודם שלך

שום כבלים,שום ספק ! הפתרון------>!

לוח בקרה>מודם>הקש על המודם ובחר "מאפיינים">connection> >מתקדם\ADVENCED ועכשיו,בשורה של "הגדרות נוספות" (EXTRA SETTINGS) תוסיף את השורה הזאת: AT&F+MS=V90 עוד משהו: לפני הפעולה לעיל,כנס למודם>מאפיינים>כללי ושם ב"מקיסמום ספיד" בחר מהירות של "115200" תודיע לי אם עכשיו הכל בסדר!

marik

New member
מי אתה בחורצ´יק??

מה פתאום....... בשום פנים ואופן לא !!! מי אתה בחורצ´יק שאתה מגדיר הגדרות כאלה ככה סתם??? אני תומך בכיר בחברת אינטרנט גדולה (שלא נזכיר את שמה), ולכל מודם יש צ´יפסט של חברה מסויימת. ההגדרה שנתת היא בכדי לקבוע שפעילות המודם שלו תהיה אך ורק על V90 V90 = פרוטוקול התחברות חדיש, המאפשר התחברות עד 56000. V34 = פרוטוקול התחברות אחד לפני V90 המאפשר התחברות עד 33600 ברגע ויש בעיה במודם, והוא לא מסוגל להתחבר לבד ב-V90 ואתה מגדיר לו להתחבר אך ורק ב-V90, אתה בעצם תגרום לבן-אדם לא להתחבר לעולם! המודם ינסה להתחבר ב-V90, ולא יצליח בגלל הבעיה, ויתנתק !! ברירת המחשל של כל מודם, היא להתחבר במקסימום שלו, ולכן השורה הנ"ל צריכה להיות ריקה. לגבי הפקודה עצמה, +MS זה רק לצ´יפסט של מוטורולה יש עוד מלא, כמו S37=11 וכו´.... אל תגדיר הגדרות אם אתה לא בטוח !! ולגבי הפתרון לבעיה - תתקשר לחברת האינטרנט שלך. הם יבצעו בדיקה לקווים שלך, ויבדקו אם יש בעיית רעש על הקווים. אם כן, הם אולי יגבילו אותך במהירות, או אולי יבטלו דחיסת מידע, כל מיני פעולות שלא ישפיעו על המהירות, אבל כן ישפיעו על האיכות. בנוסף, תתקשר לבזק ותברר שאתה לא מחובר בטכנולוגיה של 1+1. אם אתה מתחבר לפעמים במהירות מסויימת ולפעמים בחצי ממנה - זה הגיוני שיש לך 1+1. תבדוק כבלים וחיבורים, משאבי מערכת, גרסת דרייבר ועוד... בהצלחה !!

philips

New member
נחמד לדעת..

שעדיין נשארו תומכי אינטרנט שהנם בעלי גישה מסודרת ואנליטית.. שיודעים שיכולים להיות הרבה סיבות לבעיות ושלא נחפזים לזרוק עצות אחיתופל.... ולעניין השאלה עצמה....מה שכתב לך התומך הוא נכון לחלוטין אך דבר נוסף שכדאי לעשות הוא לנסות להוריד קובץ למחשבך מאתר של החברה אליה אתה מחובר או מכל אתר ישראל ולראות מהי מהירות ההורדה... בשורה התחתונה...מהירות זו היא הקובעת ולא הרבה פקטורים אחירם שיכולים להשפיע - חלקם נאמרו בהודעה וחלקם לא...

יש לו מודם 56000!

כל מי שנתתי לו את ההגדרה הזאת-גולש במהירות המקסימלית!!! לא שמעתי עד היום איזושהי בעית התחברות למי שכתב את ההגדרה הזאת! אני אמנם לא תומך בכיר אבל-טכנאי מחשבים זה יספיק לך??? בכל מקרה נאחל לבחור בהצלחה!

marik

New member
חמודי....

אני מוכן להתעמת איתך בנושא!!! בתור טכנאי מחשבים מוסמך - אתה צריך לדעת שלא כל מודם יכול לקבל את הסטרינג שנתת לבחור ממקודם !!! מה לעשות - אבל כל חברה ממציאה מה טוב לה, כמו גם פקודות למודם ! אם יש לו מודם אם ציפסט אחר, הוא לא יצליח להתחבר בכלל, ויקבל הודעת שגיאה שהמודם אינו מגיב !!! המטרה היא לעזור - לא להרוס. שיתקשר לתמיכה הטכנית של החברה שלו - הם כבר ידאו איך לפתור לו את הבעיה !!

עמרי 24

New member
תרשה לי לתקן אותך...

at+ms=v90 ברמת העקרון זהו סטרינג שאכן "אומר" למודם להתחבר בתקן V90 למודמים תאומי HSP (דהיינו: קונקסנט,רוקוול (שזה אותו הדבר),מוטורולה ויש עוד כמה שמגיבים לסטרינג הזה,אבל זה לא אומר שזה מגביל את המודם למהירות הזו בלבד. כידוע לך בוודאי,במקביל לתקן קיים תקן FLEX שהוא בעצם התקן ה"מקורי" בו יצאו המודמים האלו,אבל באותו זמן יצא גם תקן X2,ושני התקנים הללו לא ידעו לדבר בינהם,מה שעשו בFCC כדי לפתור את הבעיה,הם פשוט "הכריחו" את שתי החברות שהוציאו את התקנים ביחד להוציא תקן משותף. תקן X2 שייך ל3COM,אגב... כשאתה מגדיר למודם לעבוד בתקן V90 אתה בסך הכל אומר לו לא להתחבר בתקן FLEX,זה הכל! זה לגבי התקנים. לגביי 1+1 קשה לי להאמין שיש לו מכיוון שהוא בעצם אומר שהוא מגיע למהירויות של 40,000 וזה לא יתכן בסיטואציה כזו. מה שיכול להיות זה איכות הקו (ולכן אופציה של ביטול רעשים יכולה להיות טובה כאן) בעיית ניתוב של בזק (וכאן הייתי ממליץ לו לנסות לחייג לשרת אחר בתוך או מחוץ לאיזור חיוג שלו) או עדכון דרייברים,או כמפלט אחרון: מודם נורמאלי יותר ולא מודמי תוכנה פשוטים בעלי צ´יפים של רוקוול וכדומה. אגב,למה אתה לא אומר באיזו חברה אתה עובד?

panda1

New member
חברים יקרים ../images/Emo70.gif

לא צריך להתעמת זה מיותר בכל אופן אני חושב שהתשובה הקודמת שלי היתה קצרה ולענין אין צורך להיות טכנאי או תומך אינטרנט בשביל לדעת שלבחור/ה יש בעיה פשוטה

למעלה