בעיית זמינות

pol6ka

New member
בעיית זמינות

שלום לכולם. לא מזמן התחלתי לעשן Captain Black Little Cigars, אבל לרוע מזלי הפסיקו לייבא את זה לארץ. עכשיו אני מודע לכך שזה יותר סיגריות מאשר סיגרים אבל אני די נואש, אז השאלה שלי היא האם אתם מכירים איזה אתר לצורכי עישון בחו"ל שעושה משלוחים לארץ. אם למישהו יש רעיון אחר מאיפה להשיג את זה הוא יתקבל בברכה גם כן. תודה רבה

evgi ram

New member
בשביל מה לך?

זה הזדמנות טובה להתקדם הלאה לדברים טובים יותר. פשוט נראה כי אלו סיגריות רגילות עם נייר בצבע חום ספוג בתמצית מלאכותית, לכאורה, אפילו יותר מזיקות מסיגריות רגילות.

evgi ram

New member
בשביל מה לך?

זה הזדמנות טובה להתקדם הלאה לדברים טובים יותר. פשוט נראה כי אלו סיגריות רגילות עם נייר בצבע חום ספוג בתמצית מלאכותית, לכאורה, אפילו יותר מזיקות מסיגריות רגילות.

totoboy

New member
מצטער על האדישות

אני הרבה בתנועה לאחרונה ולא יצא לי לראות מחשב הרבה זמן, אז לא הייתה לי אפשרות להגיב. זאת גם הסיבה למה ההודעות מגיעות משמות משתמשים שונים. בכל אופן, אני לא יכול להתקדם לסיגרים מכמה סיבות העיקריות הן קפיצת המדרגה במחיר והעובדה שסטודנט מעשן סיגרים לא נשמע לי כמו תסריט שפוי. מושך יותר מדי תשומת לב ואני בן אדם שמעדיף להתרחק מהזרקורים. אגב בדיוטי פרי לא בדקתי, אבל זה גם דורש לטוס לאנשהו, מה שלא צפוי לי בעשור הקרוב לפחות.

למעלה