בעיית ווינדואוז.

• פותח הנושא Jo_
  • פורסם בתאריך

Jo_

New member
בעיית ווינדואוז.

אני מעוניינת להסיר את מערכת ההפעלה (XP) שעל המחשב שלי עקב וירוס שיושב עליה, ולאחר מכן להתקין גרסת ווינדואוז אחרת של XP מחדש. הבעיה היא די פשוטה: אני לא יודעת איך עושים את זה בדיוק
אשמח אם מי שמבין ויודע יתן לי הסבר קצר של הפעולות שעלי לבצע. אגב, אם אתם מכירים דרך יעילה יותר להעיף את הוירוס ממערכת ההפעלה, אשמח לשמוע גם אותה. תודה!

¥o¥o

New member
../images/Emo26.gif

איך לפרמט - מאמרי הפורום >> מדריך הפירמוט ל-Windows XP בקשר לוירוס - אם תתני את שם הוירוס זה מאוד יעזור ...

Jo_

New member
אני לא יודעת את שמו של הוירוס, אבל

אני לא יודעת את שמו של הוירוס, מאחר וזהו המחשב של אחי, והוא סיפר לי אודות הוירוס די מזמן. אבל אני יודעת את התופעות שהוא גורם לו. המחשב מאוד מאוד איטי, כל היישומים שאתה מריץ על המחשב בעצם עובדים לאט (מחיקת קבצים, הפעלת קבצי וורד וכו'..). בקיצור, המחשב עובד בצורה מאוד מקרטעת... לפני כן, כמובן, המחשב עבד מצוין. הוא מחשב בן שנה-שה וחצי, הריץ ביעילות רבה תוכנות רבות, פוטושופ ודומיה....

¥o¥o

New member
כל וירוס גורם לסימנים האלו

תסרקי עם האתר הזה וירוסים ותכתבי פה את שם הוירוס שהוא ימצא.

בדיוק כמו שיונתן ( ¥o¥o ) כתב -

ידועים בינתים 64778 וירוסים שונים ( וירוסי מחשב - מלבד זה של השפעת ) וכולם עושים למחשב דווקא שיעבוד לאט. עבור כל וירוס טיפול אחר, וראשית כל חייבים לדעת את שמו המדוייק כדי לדעת לאיזה כיוון להמשיך.

Jo_

New member
תודה לשניכם!

אני עובדת על זה. בינתיים הסריקה עדיין עובדת, ובטח אדע להגיד לכם יותר כשהיא תסתיים. יש מצב שיש וירוס במחשב והסריקה הזו לא תאתר אותו??

Jo_

New member
אח שלי חזר הביתה ויש לו מידע!

מידע שונה ממה שידעתי. הוא טוען שיש סוס טרויאני במחשב, אומר שהוא יושב בתיקית ווינדואוז. אני באמצע סריקה מקוונת של סוסים טרויאנים. יש דרך לטפל גם בטרויאני, או שצריך לפרמט?

Jo_

New member
מעבר לזה...

הסי.די. רום לא קורא יותר דיסקים, מאז שחדר משהו למחשב. כמו כן, אין אפשרות להפעיל את הנורטון אנטי וירוס, כלומר, הוא כן עולה אבל היא אפשר להפוך אותו לזמין. יש סיכוי שכל התופעות לא קשורות לוירוס, אבל הם התחילו ממש לאחר שהסוס הטרויאני הזה חדר.... מה דעתכם?

בלי לדעת את שמו המדוייק של הוירוס

אין במה לטפחל ואין איך לטפל. יש עשרות אלפי וירוסים ועבור כל אחד דרוש טיפול ספציפי משלו. יש וירוסים שכמעט לא עושים כלום ( רק כותבים "חה-חה !" על המסך, אך יש כאלה המסוגלים לחסל במכה מחשב שלם, ולא רק לעצור CD מלעבוד !

למעלה