בעיית הדפסה - W2K Server

sigamore

New member
בעיית הדפסה - W2K Server

חברים יקרים - שרת W2K חדש שהחליף WNT PDC. הקופסה משרתת קבצים/מדפסות/דואר (Domino 6). ההגירה לשרת החדש עברה ללא ארועים מיוחדים למעט בעיית הדפסה במדפסות הרשת העוברות דרכו. רוב ההדפסות של רוב המשתמשים יוצאות פגומות משהו. כוונתי היא שחלק מהאותיות חסר, רואים טבלאות ללא הטקסט, תמונות ללא מלל נלווה ועוד צרות
USER אחד בלבד (אנוכי - ADMIN) יכול להדפיס ללא שום בעייה מכל מקום לכל מקום. מישהו הציע להתקין דרייבר מדפסות NT על שרת ה W2K ואכן הבעייה נפתרה
... ובכל זאת הייתי רוצה פתרון מעט יותר אלגנטי
עוד קצת פרטים - 20 מדפסות HP, שתי מדפסות XEROX (צבע - 6200 ו- 860) הן הבעייתיות ביותר - שם גם דרייבר NT לא עוזר
70 משתמשים - LAN, עשרות אלפים - WAN, לא דווחו בעיות דומות בסניפים אחרים תחת אותו DOMAIN - (אלף חמש מאות שרתים). כרגע החזרתי את סגמנט ההדפסה ב LAN לשרת הNT הישן וכולם מרוצים
אבל ... שרת זה אמור לצאת לגימלאות בקרוב. רעיונות ? שאו ברכה , שרון

antidot

New member
------>

איזה מערכות הפעלה בקליינטים ? האם עם מדפסות HP השתמשת בדרייברים PCL או postscript ? האם הבעיה בכל השפות או רק בעברית ?

sigamore

New member
---> בעיית הדפסה

Clients=w2kpro , במדפסות HP הדרייבירים PCL, הבעייה לצערי בכל השפות.

antidot

New member
------>

נסה לעבוד עם postscript וגם לעבוד עם raw כ- print processor דרייברים מהCD או מעודכנים מאתר ?

סופרמן!

New member
לגביי הXEROX

יש בדרייבר באיזשהוא מקום send true type fonts as... צריך להיות OUTLINES ולא מה שכתוב שם. חוץ מזה, בדרייברים בXP(אין לי תחנות 2000, איתך הסליחה) לפעמים יש משהו שנקרא מיטוב הדפסה צריך להיות על DISABLED, חוץ מזה יש גם אופציה של שלח גופן או השתמש בגופן התקן, צ"ל שלח גופן(משהו בסגנון... alwsays send true type fonts). לגביי מדפסות HP, אם יש לך HP 5 ו6, הדרייברים שלהם דפוקים וצריך להשתמש בדרייברים של HP4 אחרת יש מקרים של אי תגובה של המדפסת או הדפסות משובשות כמו שאתה מתאר. בעיקרון הבעיות שאתה מתאר מאוד נפוצות(לפחות אצלי...) ונובעות בדר"כ מהגדרות של גופנים בדרייבר. נסה לשחק עם ההגדרות הללו זה בדר"כ עוזר.

sigamore

New member
---> בעיית הדפסה

תודה חברים, לצערי לא הייתי היום במשרד אך אני מבטיח לעדכן מחר לגבי ההצעות
שרון

למעלה