בעייה של SQL- Server עם Win´ 98

meorero

New member
בעייה של SQL- Server עם Win´ 98

שלום לכם. אני מנסה נואשות להתקין במחשב הביתי שלי SQL- Server 7.0 (נאמר לי שיש לבחור את האפשרות של Desktop Edition). מע´ ההפעלה היא Windows 98 SE עברית וכל פעם אני מקבל הודעה שה- Installation Failed, וזאת לאחר שעה ארוכה של העברת הקבצים למחשב. בכמה מן הפעמים נכתב כי הבעייה הי ב Management. בתודה מראש, וברכת שנה טובה!

meorero

New member
האים להתקין Windows 2000 יעזור ?

ואם כן אז איזה - Windows 2000 Professional או Windows 2000 Server ?? (שמעתי שתצא תוך כמה חודשים מע´ ההפעלה Windows XP, אז שמא עלי לחכות ?)

duducohn

New member
SQL 7

א . התקנתי SQL-7 ב- Windows 2000 Server וזה הצליח. ב . אם כבר אתה מתקין ב- Windows 2000 Server אז כדאי שתתקין כבר את SQL-2000 או אפילו את ה- SBS. ישנם יתרונות ב- SQL-2000 שאין אותם ב- 7. למשל עדכן ומחק בהיררכיה.

אלון_פ

New member
התקנת SQL 7

אני דווקא הצלחתי להתקין את MSDE הגרסה השולחנית של SQL7 על Win98 מתוך ה - CD של Office 2000. כנראה שמשם זה בסדר. אלון

rayman

New member
SQL Server...

ובכן, עבדך הנאמן משתמש ב-WINDOWS 98, והצליח להתקין את ה-SQLSERVER7. אומנם, הייתה בעיה קטנה, שאני בטוח שתפתור לך את העניין. קיצור הדרך שהתוכנה מתקינה בתפריט ההתחלה שגוי, לצורך העניין. פשוט תערוך את קיצור הדרך שנקרא "Enterprise Manager", וב-TARGET תכניס (בהנחה שבאמת התקנת את ה-SQLSERVER ב-Program Files): "C:\Program Files\MSSQL7\Binn\SQL Server Enterprise Manager.MSC" וכמובן ב-Start In: "C:\Program Files\MSSQL7\Binn" בהצלחה! (לשאלות - ICQ 16029760)

למעלה