בעייה עם סולסיק

טליה ג

New member
בעייה עם סולסיק../images/Emo35.gif../images/Emo10.gif

אתמול הייתה נפילת מתח בשכונה שלנו והמחשב שלי(כמו מחשבים אחרים בשכונה) כבה, בזמן שהייתי בסולסיק. מאז אותה נפילה סולסיק אינו מתפקד כראוי. על אף שמופיע סימן הכנפיים הפתוחות בכחול, המעיד שאני מחוברת, אין לי אפשרות להוריד קבצים(גם כשאני מנסה להוריד קובץ שפנוי כרגע, אז שמו מופיע בשחור וכתוב לידו LOCALLY QUEUED. אנשים שהייתי אצלם ברשימת המשתמשים שאלו אותי מדוע איני משתפת קבצים, למרות שאצלי מופיע שאני כן משתפת. ניסיתי להתקין את סולסיק מחדש(מבלי למחוק את הקיים, אלא על גבי הקיים), אבל דבר לא השתנה: אני איני יכולה להוריד קבצים, וככל הנראה אנשים אינם יכולים להוריד קבצים ממני. האם יש קשר לנפילת המתח אתמול(בזמן שסולסיק היה פתוח), ומה אפשר לעשות כדי להחזיר את התוכנה לפעילות תקינה? תודה מראש

EurO

New member
../images/Emo9.gif מאיפה את מוכרת לי?...

אצלי היתה בעייה דומה- לגבי השיתופים, פשוט תורידי את כל השיתופים שלך, תסגרי את הסולסיק ותפתחי אותו מחדש ואז תשתפי הכל שוב. לגבי ה-Locally queued, ברשימת ההורדות (הרשימה העליונה ב-Transfers), יש בצד 2 תיבות טקסט- בתיבה הראשונה (Max d\l) אלה מס' הקבצים שתורידי בו זמנית (ממשתמשים שונים), אצלי זה מוגדר על 15. התיבה השניה (Max D\L Kbps) היא המהירות הכוללת של כל ההורדות שלך, כשתגדירי אותה על 0 המהירות תהיה בלתי מוגבלת (כמובן תלויה במהירות הקו שלך...
)
אגב טליה, מה הניק ניים שלך בסולסיק

טליה ג

New member
איזו הפתעה!../images/Emo24.gif המלאך המושיע!

המון המון תודה!
האמת, זה קרה במחשב של אמא שלי ולא במחשב שלי, אבל אני אנסה אחה"צ אצלה. אני מקווה שזה יעבוד, כי היא מכורה להורדות שירים בצורה קשה
אני כרגע מחוברת לסולסיק(אצלי הכל עובד מצויין) והניק שלי הוא VickyRosti. אתה מוזמן חופשי לחטט אצלי בקבצים ולהוריד מה שבא לך

טליה ג

New member
הבעייה נפתרה../images/Emo39.gif../images/Emo51.gif

אמא שלי קראה את ההודעה שלך ושינתה את הגדרות לפי ההוראות שלך, ואכן הכל הסתדר! היא מוסרת לך המון המון תודה

למעלה