בעייה עם הליקס :/

ChemicalxX

New member
בעייה עם הליקס :/

אז ככה, עשיתי לפני כמה חודשים הליקס ולצערי הוא נעשה באקדח. ועכשיו יש לי שם גולה אדומה כזאת וכל פעם שאני מזיזה את העגיל יש שם מוגלה יבש. בהתחלה זה לא עשה לי בעיות חוץ מכאבים בזמן ההחלמה ואחר כך גיליתי שיש שם בלוטה קטנה כזאת וחשבתי שזה לא כזה נורא ועכשיו זה הסתבך...אוף :( אני לא אספר כלמיני סיפורים שאקדח זה רע וכל אלה כי לי אישית זה לא עשה שוםם בעיות עד עכשיו חוץ מההליקס, אז לא יודעת... הבעיה היא שעד עכשיו טיפלתי בעגיל עם פולידין, ועכשיו שמעתי שזה לא טוב כי זה מייבש אז העור ולא עוזר וכו'... אז מה לשים שם? או שכדאי פשוט להוריד..? :/ צירפתי תמונה

GoneWithTheSin

New member
אוו דאמ ><

היה לי בדיוק דבר כזה עם ההליקס [באקדח], ואיכשהו זה פשוט עבר. עם טיפול [לא נכון !] באלכוהול וכאלה
לפי דעתי את צריכה להתייעץ עם פירסר... אממ כע זו לא דרך טיפול או משו, זו פשוט חוויה אישית שלי או משו כזה. תמחקו אם זה נוגד את החוקים...

Them Bone

New member
מה ללא נושא?!

טוב מה שכתבתי זה שזה לא נראה טוב בכלל. אני הייתי מורידה ומטפלת, ואחרי שיחלים להתחורר מחדש והפעם עם מחט :] הוראות טיפול רק ויקטור יכול לתת לך

HER16

New member
תחכי לויקטור או

תשאלי סטודיו מקצועי איך לטפל נכון בפירס. בכל אופן, כשאני הורדתי את ההליקס עדיין נשארה שם גולה, אז לדעתי כדאי לך לטפל בזה, ואולי תצליחי.

Pink Pig

New member
../images/Emo41.gifאויש, זה לא נראה מזהיר במיוחד

עדיף שתגשי עוד היום לפירסר שיוכל לבחון מקרוב את האישו.

MeItOsH

New member
אני חושבת להוריד..../images/Emo210.gif

גמני עשיתי הליקס עם אקדח..[לצערי לפני שידעתי על ההשלכות.] והייתי איתו חצי שנה..גמלי נהייתה גולה אדומה ובכלל כל המאחורה שלא האוזן התנפח לי וזה היה מפחיד...לא משנה כמה טיפלתי זה לא עזר.. אני יודעת שכל הקטע הזה הוא אינדיבידואלי אבל אני חושבת שיותר טוב להוריד.. אבל כמובן עדיף להתייעץ קודם עם פירסר..

s m r

New member
הדרך הטובה והבטוחה ביותר...

לטיפול בהליקס שנעשה באקדח.. מחכים כמה שבועות עד שהגולה תגדל ותגדל ואיזור העגיל ייעשה אדמדם, לאחר שהשלב הראשוני הושלם אפשר ישר לרוץ אל השלב השני והוא מריחת איזור החירור בבוץ, יש להקפיד על בוץ אשר מעורבב בדשן פרות ולא לזלזל. נוו סתם וזה
הכי טוב זה ללכת לרופא ולבקש פיתרון ללא להוריד את העגיל, כמובן שאם הוא יגיד שחייבים אז לעשות מה שהוא אומר.

JINDEVIL

New member
../images/Emo129.gif אני הייתי מציע

לפנות לרופא,כי יש לך זיהום.וכמובן לשמוע להוראות הרופא!

למעלה