בעייה מוזרה ב צריבת DVD RW -עזרתכם

בעייה מוזרה ב צריבת DVD RW -עזרתכם

היי . אני מנסה לצרוב סרט בדי וי די , המדיה היא רב פעמית RW+ (ניסיתי גם ב WR- , הצורב שלי הוא מולטי ... ). כאשר אני ניגש לתוכנת נרו ומנסה לצרוב התוכנה מראה לי שגודל הדיסק לצריבה הוא 4.5 ג'יגה , ולא 4.7 כפי שהוא אמור להיות ... שאלתי היא - האם צריך לעשות הגדרות מסויימות בנרו ( 7 אגב ) . בכל המדיות שניסיתי של הדי וי די זה מראה לי רק 4וחצי ג'יגה . לאן נעלמים ללי עוד 200 מגה בייט ? תודה מראש וצהריים נעימים לכם

טיי 1

New member
היי צונאמי, אם הבנתי נכון,

התשובה לשאלה שלך היא בסיסית, דיסק של 4.7 ג'יגה במדיית DVD יכול לצרוב "רק" 4.3 ג'יגה (למרות שלכאורה הדיסק הוא של 4.7). הבעייה לא ספציפית אצלך.

טיי 1

New member
תשובה חלקית-אם זה סרט מהרשת,

אז בתוכנות ההמרות - אפשר להגדיר את קובץ הפלט (כמו שאתה יודע , אני מתעסק הרבה עם תוכנות המרות לאחרונה). מן הסתם , אתה תהיה חייב איכשהוא להמיר את הקובץ לקובץ קטן יותר. אבל אולי יש דרך לעשות OVERBURN , כמו ב CD רגיל (אני בספק). אולי מישהו פה יידע על דרך לענות לך בלי המרות

זה שהתמכרת להמרות לא אומר שזה ...

מה שצריך לעשות (חח ) לא נראה לי הגיוני שיש סרט באיכות די וי די בגודל קבוע בכל האתרים , וכולם ממירים את זה כדי לצרוב . התשובה שלך היא סתם הימור פרוע ... תודה מכל אופן אני עדיין מחכה שמישהו שצורב סרטי די וי די יענה לי פה ...

למעלה