בעייה בפורום

profil45

New member
בעייה בפורום

לפני כמה זמן(4 ימים בערך) הודעה שבה אני מתלונן על הפורום הזה. כתבתי שזה לא בסדר שההודעות כאן לא מסודרות לפי תאריך(ולא לפי שום פרמטר אחר) וכל פעם שנכנסים לפורום הסדר משתנה (תשימו לב לזה פעם) אבל כנראה שאנשי הפורום לא יודעים לקבל ביקורת מישום שההודעה שלי נעלמה באופן מיסתורי (או שמחקו אותה או שהיא נעלמה בתוך הפורום בגלל הבעיה שהזכרתי) אז בקיצר קבלו ביקורת בונה כי זה ממש הורס שלא כל ההודעות זוכות לאותו זמן של תהילה בראש העמוד תודה.

מזלט

New member
ההודעה היקרה שלך

לא נמחקה ולא בטיח. אפילו אני הגבתי עליה. ואם תפשפש טוב טוב בארכיון תראה שהיא שם, כבודה במקומה מונח. ושוב נחזור ונאמר, ההודעות מסודרות לפי כך שההודעה שהיתה פעילה לאחרונה, מופיעה ראשונה , כלומר, הודעות עם עניין, יופיעו ראשונות. הגיון ברור.

profil45

New member
לא ברור בכלל

לא צריך להמציא את הגלגל מחדש למשל אם כתבתי הודעה שלא מעניינת את כולם אבל יש כאלה שהיא מעניינת אותם ובאותו זמן כמה אנשים כתבו את אותם הודעות שגוררות עשרות תשובות כמו ``מה ההבדל בין מורן למיתר?`` ``מה עושים במבחנים לטיס?`` ``מה יותר טוב טיס או מטכ``ל`` והכי פופולרי : ``לאן זה הגיוס ב...`` אז ההודעה שלי תיקבר ולא תזכה ליחס בכלל אפילו שיש אנשים שכן היו מעוניינים לראות אותה

מזלט

New member
הודעות שעלולות לעורר עניין

ישרדו. וזה בדוק. יש נושאים מסויימים שאף מחזיקים שבוע.

מזלט

New member
ושכחתי לציין ש

ככל שהפופולריות של הפורום עולה, כך גם תחלופת ההודעות. אני למשל, נכנס לפורום 3-4 פעמים ליום. לא רוצה לפספס שום הודעה.

profil45

New member
לא לכל אחד יש...

לא לכל אחד יש זמן להיכנס לפורום 4 פעמים ביום. ובשיטה המהפכנית הזאת זה יוצר בעיה. וחוץ מזה תראה את המיני ויכוח שלנו הוא ישאר עכשיו למעלה רק בגלל שני אנשים.

מזלט

New member
אז בוא ננסה למצוא פיתרון

תצוגה רגילה עם תגובות מכילה 20 הודעות תצוגה בלי תגובות מכילה 50 הודעות 50 הודעות זה בד``כ 4-6 ימים. תעבור לתצוגה הזאת, ותראה יותר הודעות.

profil45

New member
תודה אבל לא נראה לי ו...

שמתי לב מה נכתב פה בכמה הודעות וגם אני בשלוש יחידות לא שזה מעניין מישהו אבל שיהיה ואני לא מתבייש בזה בכלל

מזלט

New member
אין לך מה להתבייש

הדפיקות היא בו. אבל בוא נעזוב לרגע, מעבר קומי: העולם מתחלק לשלושה סוגים של אנשים: כאלה שיודעים לספור וכאלה שלא יודעים ... ותחשוב על זה. וכמו שמישהו נהג לסיים את מכתביו: יום טוב.

naor77

New member
כמובן שאתה מסית ללא שום

ביקורת על עצמך... מקומך בשוק :) יום טוב.

מזלט

New member
אבל נאור...

אתה בעצמך אמרת שטייסים הם האליטה של החברה. ובהנחה שאני בדרך לזה, אז מקומי בשוק? חשבתי שאליטות לא עובדות בשוק, אלא רק אנשים שעושים 3-4 י``ל מתמטיקה!

Casus Belli

New member
הודעות מקפצות

אני לא ותיק כאן בפורום, ואני ידוע יותר בתור lurker (אחד שלא מפרסם הרבה, ואוהב לקרא את כל ההודעות באובססיביות חולנית וקצת מדאיגה), אבל לפי דעתי השיטה שעליה מבוסס הפורום ראויה לשבח. פרט לכך שכל ההודעות האקטואליות מרוכזות בדף אחד (דבר המאפשר למודם עגלה כמו שלי לתפקד נפלא), גם הכוכביות הכתומות ליד ההודעות מאוד שימושיות. כאשר נכנסתי לראשונה לפורום, התעצבנתי (כמוך) על ה``הודעות הקופצות``, אבל זה דבר שבמרוצת הזמן לומדים להסתדר איתו. ישנן מס` הודעות ש``הלכו לאיבוד`` אי שם בארכיון, אבל תמיד אפשר לשאול עוד פעם את השאלה שעליה רצית מענה. בינתיים, אני כמעט משוכנע שהרוב פה לא יכעסו עליך. זה הכל... ודרך אגב- עכשיו זה ת`רד (thread) של שלושה...

למעלה