בעייה במדינה

RTT2

New member
בעייה במדינה

זה המקום הכי אלים שיש מרוקאים מתנחלים ומטורפים וזה בגלל שהמנטליות פגומה מהיסוד כל פיפס נגמר באלימות ואנחנו עוד שופטים מדינות אבל אנחנו עמוק באשפה המזרחיים אשמים בזה כי אידיוטים נוירוטים עם מנטליות של נערת רחוב הם עלבון ליוניברס רק פשע הם מתעסקים אין מקום שטינאייג' מסתובבים עם נשק קר ועם פרחות ועלובי נפש התוצאה זה דיססטר מדינה חסרת סובלנות שמתעבת את השונה כל העולם שונא אותנו אנחנו אפיזודה פטתית שצריכה להיעלם מהעולם רק בעייתים עולים לפה לא בני אצולה כי אלה יש באירופה אנשים נורמליים לא מגיעים לפה עובדה שהמדינה הפכה למקלט מסריח לכל הלוזרים יק איזה עם פאשיסט אף לא יבכה אם המדינה תיעלם וזה לא הפסד ולכל דעת הדעת בפורום BLOW ME טימטום גלקטי

commreport

New member
יוואא כמה סטיגמות, כואב לי הלב עליך

ככה אתה רואה את המדינה? זה אפילו לא החצי כוס הריקה. יש לך כוס שמלאה ב 95% ואתה רואה רק את ה 5% החסרים. לידיעה: המרוקאים, הפולנים, הכורדים, ההונגרים, האנגלוסקסים, הצפון אמריקאים, האתיופים, התוניסאים, התימנים..... כולם בסוף יהודים והם לא אוכלוסיות הומוגניות. בכל עדה יש חארות ויש את רוב האוכלוסייה שהם אנשים נהדרים. חשוב לשמר קצת את המורשת ולכן את ההבדלים בין העידות, אבל לא כמקור לשינאה אלה מקור לגיוון והתפתחות. אבא שלי מצפון אפריקה, אמא שלי מאירופה. שניהם עלו לארץ בגיל 3-5. לדעתי מדינת ישראל היא מופת לעשייה בתוך 60 שנים. למרות המצב הגיאופוליטי הקשה. יש כאן יותר זוכי פרס נובל מה שהביאו מליארד וחצי מוסלמים.

FLATRON2

New member
אחלה תגובה, אבל אני זקוק להסבר קטן מצידך

איך אתה מסביר שמירב האוכלסיה בבתי הסוהר הם ערבים ובני עדות המזרח? איך אתה מסביר שמירב העבריינות האלימה היא בידי עדות המזרח? אתה לא מאמין, תקרא עיתונים, תבדוק באתר בתי המשפט וגם באתר בתי המשפט לתעבורה ואז תנסה להסביר לי למה זה? אגב, למה שלא תעשה סיור בבתי הסוהר? אולי זה יעזור. מה לגבי משפחות הפשע? מה לגבי הפדופילים? ומה לגבי הפושעים החרדים?

star2o

New member
לrtt2

אני באמת מסכימה איתך שיש פה נורא אלימות, אתה לא יכול לרדת לרחוב מבלי שמישהו כבר יתחיל או ליזרוק אבן...או אני לאל יודעת מה...אבל לגבי מרוקאים..אני חושבת שיש לך דיעה קדומה ביותר! כי גם האתיופים נורא אלימים, וגם הערבים ואפילו כן כן האשכנזים המיוחסים גם הם לצערי אלימים כבר, אנחנו עמוק באשפה כדבריך בגלל שהאגו של כל אחד פה בעננים! כל אחד חושב שמגיע לו את כל העולם, וגם אנחנוו נורא גזעניים פה שונאים משיהו שקצת שונה מאיתנו, אולי יום אחד המדינה הזו "תעלם" לה מרוב רוע אולי...אחד יהרוג פה את השני,, זה גם נכון שרק בעייתים עולים לפה, ואתה צודק בכך שהמדינה הפכה בגלל העולים מכל מיני ארצות לחממה לפושעים ורוצחים... אבל אולי תיהיה תקווה אם כל אחד יוותר.....קצת לשני.....

למעלה