בעיות . . .

• פותח הנושא cc99
  • פורסם בתאריך

cc99

New member
בעיות . . .

שלום לכולם, אני מקווה שאתם עוד זוכרים אותי, באתי להעלות בעיה חמורה שעלתה בסניף שלי (רמלה), תארו לעצמכם מצב כזה: יום בהיר ונעים, מתחילה פעולה לשבט נבטים, הילדים צוחקים ונהנים... פתאום! נזרקת אבן 30x30 לתוך הסניף, רק במזל היא לא פוגעת באף אחד... ועכשיו תארו לעצמכם שאירועים כאלו קורים בסניף מידי יום ביומו, ע"י ילדי השכונה בה ממוקם הסניף, ילדים בגילאי בי"ס... מה כבר אפשר לעשות?! ניסינו כבר הכל... דיברנו עם ההורים שלהם, עם המשטרה, עם העירייה ועם הילדים עצמם... שום דבר לא עזר... |עזרה| בבקשה...

ברוך השב בטח שזוכרים אותך !

ב"ה שאלה למה ההורים ,המשטרה ,העירייה לא עושים כלום למה הם אדישים???!!!!!

cc99

New member
הם לא...

הם לא אדישים, הילדים הללו פשוט באים בד"כ ממשפחות הרוסות ולא מקשיבים לאף אחד... ההורים איימו ואפילו הרביצו, כל פעם שהמשטרה מגיעה הילדים פשוט נעלמים, והעיריה פשוט מפנה אותנו למשטרה...

כמה דברים...

ב"ה תבקשו מהמשטרה שתעשה סיורים מידי פעם בשעות פעילות הסניף . ואם את יודעים מי הילדים אז שפוט לבקש מהשוטרים ללכת לבתי הילדים האלו יש מישהו (לא זוכרת אייך זה נקרא) במשטרה שהתפקיד זה לדאוג לילדים מבתים כאלו !

pink slip

New member
אני מדריכה בבאר יעקב

ואצלנו, בתחילת השנה זה גם כן היה תופעה של יום ביומו, דבר רגיל... עכשו זה כבר לא ככה... אני לא יכולה להסביר מה גרם לשינוי אבל הסניף השתפר מהרבה בחינות מאז תחילת השנה... אני מניחה שאני אוכל לנסות להסביר לך באייסי אם אתה רוצה... אבל באמת שאין לי מושג מה ממש גרם לשינוי

חחחחחחחחחחחח

באר יעקב זה בערך הסניף הכי קשה בארץ!!!!!! הייתי שם שליח ..... גם רמלה זה לא קל... הייתי שם לפני שנתיים בשמחת תורה וגנבו לכל החבר'ה שישנו בסניף את כל הפלאים וארנקים וכו'

pink slip

New member
אם כל הכבוד,

אין לך מושג איך הסניף היה לפני שבאתם ואיך הוא עכשו...

tamarhp

New member
זוכרים אותך, ברור

אבל בקשר למה שקורה....

cc99

New member
לא בדיוק...

אלו ילדים שניסינו להכניס לסניף ולא רצו להפסיק להפריע או בכלל להשתתף...

איילת כ

New member
ואני מתארת לעצמי שהיה רע

איך הם הגיבו? התלהבו? או שעל ההתחלה הפריעו? או שברגע שחיכו לתורם התחילו להתעצבן? הם מתנהגים ככה רק בסניף או גם בבית ספר?

cc99

New member
לא בדיוק...

אלו ילדים שניסינו להכניס לסניף ולא רצו להפסיק להפריע או בכלל להשתתף...

אהמ..|דוד|../images/Emo28.gif../images/Emo15.gif

אתם צריכים לעשות משהו שיגרום להם להשתתף בפעילות הסניף..תעשו משהו שווה, משהו שכולם ידברו עליו,ואז הם ירצו גם ככה להנות,וייכנסו לסניף..ככה אצלנו עושים..יש 3 שבועות בחופש הגדול וכל שבוע תנועה אחרת עושה משהו גדול..אז בד"כ הצופים עושים כל מיני מתקנים,הנוע"ל עושה מין דוכנים ואנחנו עושים במשך כמה ימים גם כל מיני דוכנים,משחקים..זה בסה"כ סבבה..ותלכו לבתי-ספר ותפעילו שם..

למעלה