בעיות ip

Tempologist

New member
בעיות ip

אהלן יש לי חיבור ADSL שעובד דרך הכרטיס רשת, ככה שההתחברות לרשת תלויה גם בהתחברות רגילה וגם שה local area connection יהיה עובד.. מקווה שהבנתם עד פה... הבעיה היא שתוכנות (ספציפית משחקים ו gamespy) מזהים את הכתובת של הרשת שלי, שהיא 10.0.0.1 ולא את הכתובת של האינטרנט (external address?) כמו שזה אמור להיות. מה אני יכול לעשות לגבי זה? בתמיכה הטלפונית מריצים אותי בין בזק לבינלאומי וכל אחד אומר שהשני יודע... בתודה.

dudi4321

Active member
הADSL מתווך בין מרכזית בזק לכרטיס הרשת בעזרת

מודם ADSL. זה לא ישיר. כנס לפקודת השורה: Start --> Run ותכתוב בחלונית: CMD בחלון דמוי DOS תכתוב: IPCONFIG -ALL אם אתה רק עם מודם יתגלה גם הכתובת הפנימית וגם החיצונית. לגלות החיצונית בקלות באתר: www.whatismyip.com

Tempologist

New member
לא הבנתי

או שלא הבנתם... לא הבנתי מה "לא סביר" והבעיה שלי היא לא למצוא את ה IP, אלא שהתוכנות ימצאו את הכתובת החיצונית במקום הפנימית.

blzvi

Active member
לא סביר שתוכנה חיצונית תגלה

את ה IP הפנימי שלך ברשת הבייתית ולא תגלה את הIP של ברשת הגלובלית . נתנו לך אתר whatismyip ,כך רואים אותך מבחוץ . וכל היתר זה הגיגי ליבך.טעות שלך .

rafid1

Active member
מנהל
--->

לא ברור לי כיצד אתה קובע ששרת המשחק מזהה אותך כבעל IP פנימי ? הייתי מציע שתבדוק בתוכנת המשחק עצמה אם יש בה מקום שניתן להגדיר את הIP האמיתי שלך. ובכל מקרה תוודא שהפנית פורטים בנתב כנדרש: http://www.netcheif.com/Articles/P2P_PF/P2P_FP.htm

למעלה