בעיות עמידה.....

polekiko

New member
בעיות עמידה.....

אז ככה, אני בחור בן 18, נמשך לבנות והכל בסדר. אבל יש לי שתי בעיות: 1. כשאני עם בת,(או לחילופין עם עצמי...) ברגע שאני גומר, איבר המין שלי מתכווץ לגמרי, ואין מצב בחיים שאני ירגיש גירוי כלשהו, או זיקפה באותו יום, אולי ממש אם אני חרמן. הכוונה היא שאני לא מסוגל לעשות את זה עם בת יותר מפעם אחת ביום, אולי פעמיים בהפרשים ארוכים מאוד (בוקר- לילה). 2. קורים לי הרבה מצבים שכשאני עם בת, שפתאום נעלמת לי הזיקפה וקשה לי להגיע אליה חזרה( וזה לא בעיה רפואית, כי יש לי זיקפה לפעמים שלא נגמרת, אבל כאילו לפעמים שאני עם בת, הזיקפה פשוט נעלמת תוך כדי ה...ניי ניי... :) וגם אם היא חוזרת, קשה לי לגמור ולפעמים אני גם לא גומר. (שלא לדבר על כאבי ביצים נוראיייים שאחרי זה...) מה לעשות? אני יודע שזה לא רפואי... אולי זאת בעיה נפשית? מה אתם אומרים??? עזרהההההההההה דרך אגב, מדובר על 2 בנות סך הכל, אל תחשבו מזה שאני רב שגל...

נורמלי לחלוטין

1. מתכווץ אחרי שאתה גומר ??? נורמלי ושכיח בקרב גברים. 2. עליך לדעת שפעולת הזקפה נגרמת ע"י מילוי רקמות הפין בדם וישנה מחזוריות מסוימת שבה הפין מתרוקן מהדם הישן (כדי להתמלא בדם חמצני) ועל כן הזקפה יורדת. אין זה אומר שתמו יחסי המין - זה זמן לעשות כל כך הרבה דברים אחרים נעימים או מגרים עם בת הזוג שלך. לידיעתך, היעדר חדירה לזמן מה, אינה מחסור עבור נשים. וגם מה שלא כולל חדירת פין לפות נחשב ליחסי מין ! בהצלחה בדרך הארוכה שלפניך.

למעלה