בעיות עם המחשב..

shlulit

New member
בעיות עם המחשב..

יש לי בעיה עם האיסיקיו , התוכנה לא מגיבה כאשר אני מנסה להפעיל אותה. נאמרו לי מס´ הצעות לפיתרון.. את כולן כבר ביצעתי בשבוע האחרון. אחת ההצעות הייתה להתקין מחדש את האיסיקיו אך אני לא מצליחה לעשות זאת כי זה נתקע ב- 90% . חוץ מזה כנראה שיש לי וירוס בשם vecna במחשב אבל אני לא יודעת מה לעשות עם זה...

אולי הכוונה ל-Vesna ולא ל-Vecna ?

אם כן - גשי אל הלינק הזה וקראי מה כתוב ( כמובן באנגלית אלא מה ? ) היום עם אנגלית וסינית ניתן להסתדר ברוב העולם, רק עם עברית - ממש לא... הלינק זה שה-ICQ לא עובד, אולי בכלל לא קשור, לעתים FireWall כלשהו לא מאפשר תקשורת איתו, השרתים שם "בשיפוץ" ועוד...

shlulit

New member
אממ..

התוכנה שאיתה בדקתי שיש וירוס היא defender virus scanner והיא כתבה שהוירוס נקרא vecna אני לא יודעת עד כמה אמינה התוכנה... לא אמרתי שהוירוס קשור בהכרח לזה שהאיסיקיו לא עובד.. אבל איך אני יכולה לפתור את הבעיה עם האיסיקיו בלי להזמין טכנאי? למרות שאני מתחילה להתייאש מהמחשב ומהבעיות שלאט לאט הוא מתחיל לעשות ונראה לי שבקרוב מאוד אני פשוט אזמין טכנאי..

ה-ICQ קשור להמון הגדרןץ התקשרות

גם של המחשב, וגם של התוכנה עצמה. מי שלא מבין, שלא יגע. אך במקרה שלך, רצוי לעמוד טלפונית מול מישהו שבאמת מתמצא, לבדוק מולו כל פרט ופרט, כל ההגדרות - גם של תקשורת המחשב, גם המצב הכלל של המערכת וכו´ וכו´. עצות של רגע מכאן ממש לא יועילו, כי כל זה תהליך ארוך וחייבים לבדוק כל פרט ופרט, וזה לא הולך דרך שיחות פורום, המשתמש באותו מחשב. לעתים חייבים לשנות הגדרות המחייבות גם הפעלה חדשה של המחשב, ואז כל רצף השיחות דרך כאן ממילא מתנתק...

shlulit

New member
אוקי, אבל

האיסיקיו הפסיק לעבוד בזמן שהשתמשתי בתוכנה. בהחלט לא שיניתי הגדרות או כל דבר אחר באותו זמן ומאז הוא הפסיק לעבוד ... זה בטוח קשור להגדרות המחשב?

אם המחשב לא נתקע ולא בוצעו בו כל

שינויים מאז ה-ICQ פעל בסדר, אין כל סיבה, שלא ימשיך לפעול. אלא מה - אם שיחקת במשחקים, או שינית הגדרות, הכל יכול לקרות, אפילו עד שינוי הגדרות ה-ICQ. לכן חבל להמשיך כאן עם הדו-שיח, אשר, כפי שנראה לי, לא יביא לך כל פתרון.

למעלה