בעיות בזוגיות

בעיות בזוגיות

היי אתי.
שמעתי רבות על תטא הילינג והייתי שמחה לדעת האם לדעתך היא יכולה לסייע לי בזוגיות.
אני בת 29 ומתקשה מאוד להיכנס לזוגיות יציבה. כל קשר שאני מתחילה אני מסיימת בשל חוסר התאמה. לא מוצאת את החצי השני שלי, כנראה שלא מוכנה להתפשר. אבל את יודעת איך זה...הולכים ומזדקנים והשעון מתקתק........
אז מה את אומרת?

אתי הלל

New member
בעית זוגיות

היי שלום לך וחג שמח
כן ניתן לטפל בבעית זוגיות בתטא
בתטא אנחנו בודקים מה הסיבות לזה שאת ממגנטת לחיים שלך זוגיות לא מתאימה. זה יושב אצלך עמוק על אמונה שלילית או על פחד שקשורים לזוגיות.
על ידי תישאול וטיפול נכון בגלי תטא אנחנו מוצאים את שורש הבעיה ומרפאים

בברכה אתי הלל

מציאת זוגיות

שלום אתי
אני אתחיל ואומר שכל טיפול יכול לעזור למציאת זוגיות, הכי טוב טיפול שעוסק בכמה מישורים, רגשי, שיכלי, תודעתי ( אמונות ), חוויתי.

יכולות להיות סיבות רבות לכך שמישהו לא מצליח להכנס לזוגיות או לשמור עליה, אם זה מחוויות מהביית שקשורות לזוגיות שראית בבית, או מחוויות אישיות במערכות יחסים מוקדמות ועוד.....

תהיה מה שתהיה הסיבה צריך למצוא את האמונה המעכבת ( הלא מודעת) שאיתה את הולכת בעולם, זו יכולה להיות אמונה שאומרת ש"אם אני אכנס לזוגיות אני אאבד את מי שאני", או "אם אני אכנס לזוגיות אז יראו את החלקים החלשים שלי" ויכולות להיות עוד סיבות רבות, חשוב למצוא את האמונה האישית שלך, ואת החוויה הרגשית שמתלווה לזה, וגם ליצור להן "תיקון" על ידי הכנסת אמונה מקדמת שפותחת אותך למרחב זוגי מאפשר.

בעבודה שלי אני גם משתמש בתכניקות של זימון זוגיות רצוייה, והכנת הגוף נפש לקבלת הזוגיות המיוחלת.

את מוזמנת לקרוא כאן על מסע שעברתי עם מטופלת בנושא זוגיות, תוכלי לראות איך שינוי קל בתפיסה פתח מרחב חדש ואפשר לזוגיות בריאה וטובה להכנס מהר מאוד.[URL]http://droror.co.il/mini-frontpage/15-mini-frontpage/105-2016-03-06-20-25-06[/URL]

במידה ותרצי לשמוע עוד על הטיפול אני אשמח לענות לך על כל שאלה
דרור אור - 050-8714344

למעלה