בעיות בהנקה

syona

New member
בעיות בהנקה

שלום! בתי בת חודש ולפני מספר ימים הרגשתי שיש לה בעיה בהנקה כך שפתאום היא לא תופסת מספיק טוב את השד ומשחררת את הואקום. כל נסיונותי לגרום לה לפתוח פה יותר גדול כשלו. התייעצתי עם יועצת הנקה מוסמכת והיא אמרה שהרגשת הבטן שלה היא שיש לה בעיה באזור הלסתות כך שכל האזור "קפוץ" והיא חושדת שהבעיה נובעת מלחץ באזור העורף/ראש (שכנראה מקורו בלידה). היא ממליצה לפנות לאוסטאופאט (שמתמחה בתופעה שנקראת cst ומטפל בזה). היא טוענת שהיניקה הלא יעילה שלה גורמת לה לינוק (או יותר נכון למצוץ) רק חלב קדמי ולא אחורי העשיר בשומן ולכן מוביל למצב של lactose overload המאופיין בקקי ירוק (במקום צהוב), גזים חזקים, חוסר שקט ועוד (כל התסמינים מתאימים למקרה שלי). האם מישהו מכיר את התופעה הזו ואת הטיפול דרך אוסטאופאט??? אני מציינת שבינתיים היא עולה יפה במשקל (לא סותר את התופעה של עומס בלקטוז)אבל אני צריכה פתרון במהירות כי בינתיים היא יונקת אך ממשיכה להיות חסרת מנוחה בצורה מוגזמת ובלית ברירה מקבלת השלמה של מטרנה, תודה.

בעיות בהנקה

אני מבינה שאת דואגת ורוצה לפתור במהירות האפשרי את כל התסמינים שיש לתינוקת שלך. האם כדאי ללכת לטיפול אלטרנטיבי? זאת שאלה שאנחנו לא יכולות לענות לך. יש נשים שהלכו והרגישו שיפור, אבל יש שהלכו ולא הרגישו שיפור. אני שמיחה שהיא עולה יםה במשקל. האם יש אפשרות לשאוב חלב ולתת אותו במקום התמ"ל? אם היא לא יונקת טוב, זה יכול לעזור לך בתור פתרון מידי. בקשר לחוסר רוגע שלה: האם טיול במנשא עוזר? להרבה תינוקות בגיל הזה יש שעות קשות, במיוחד אחר הצהריים. הוכל במחקרים (וזה גם די הגיוני) שככל שהתינוקות מקבלים יותר שעות ידיים הם בכו פחות. הנקה, טיול, ריקוד, כל הדברים שהסבתות גם עשו. בהצלחה! אורית מדריכת לה לצ'ה

למעלה