בעיות בהנקה (ארוך)

אסתי ב

New member
בעיות בהנקה (ארוך)

אסתר שלום, רציתי לשאול: בתי נולדה במשקל 3.5 יצאה מבי"ח 3.2 וכיום 5.850 ק"ג (בת 3 חודשים) היא ינקה למן ההתחלה רק משדיים עד גיל חדשיים וקצת ואז החלו בעיות יניקה (ינקה כמה דקות בלבד ואח"כ החלה לבכות ולא רוצה להתקרב שוב לשד - ממש דוחה את עצמה מהפטמה) כל זה במהלך היום. בלילה ומוקדם בבוקר היא יונקת מהשד אבל לא נראה שזה מספיק.. אני מאכילה אותה אחרי 3 או 4 שעות גם אם לא מגלה סימני רעב. כשנשקלה בגיל חדשיים וחצי עלתה רק 230 גרם (רק מהנקה) ונלחצתי קצת, התחלתי לשאוב חלב וגם לתת לה תוספת תמ"ל ואחרי שבועיים עלתה 520 גרם. מבקבוק חלב שאוב היא יונקת טוב מקבלת בערך 3-4 בקבוקים שאובים ביום ופעם אחת בקבוק תמ"ל(סימילאק) כתוספת חלקית או כארוחה שלמה.. אני רוצה להמשיך להיניק אבל היא לא כ"כ רוצה כפי שתיארתי בהתחלה, מה אפשר לעשות? האם תוכלי לעזור לי?

Everything was ok

Your baby´s weight gain was about 1 kilo per month which is great. At age 2.5 months, she was eating less because she needed less, and because at that age, babies eat more efficiently and they don´t need so much time on the breast to get a full meal. There is no problem if her weight gain slowed down a bit because that is what babies do. You did not have to give her bottles, or change anything. everything was fine. I still don´t see where the problem was. Please explain what you think the problem was, or what the nurse in Tipat Halav thought was a problem.​

למעלה