בעיה..

מ א מ י 1

New member
בעיה..

אממ..אז..הנה הבעיה שלי:אני גבוהה,פחות מקובלת ו..ג'ינג'ית שזה העיקר! נכון שאומרים לי:"אל תתיחסי,זה סתם מקנאה (וברור שלא!!)" אבל..מתי פעם אחרונה צחקו עליך ואמרו:"חחח...י'אסופית מכוערת אחתת!!!" וזרקו עליך איזה כדור או משהו כזה?? בחיים לא נכון?! לי זה קרה..קשה לי עם זה ואני לא יכולה ככה יותר..אני בטוחה שזה לא עניין אותכם אבל..זה פורום בנות ובנות יכולות להקשיב אחת לשניה אולי... מקווה שתעזרו לי למצוא פתרון-לוטן (LOTAN)..

OverSharing

New member
מה!!11 ג'ינג'י זה שלמות../images/Emo103.gif

באמת שזה הצבע הכי מושלם שיש לבנות. [לדעתי] חוצמזה, תקראי לרגע את החתימה שלך אולי היא קצת בציניות אבל בכל צחוק יש קצת אמת [
שונאת את המשפט הזה זה פלצני טיליייים] ו..לא יודעת, אני לא חושבת שזורקים עלייך כדור כי את ג'ינג'ית. עושים את זה כי את נותנת להם לעשות את זה. אם מישהו יזרוק עלייך כדור ותגידי לו "סליחה? אני לא זוכרת שביקשתי שיזרקו עליי כדור" או שסתם תצעקי כי זה יותר כיף [חיחהחו] אני חושבת שהוא לא יעשה את זה. אל תתני לאנשים לעשות בך מה שהם רוצים. אם משהו מפריע לך, תעצרי אותו. זו את, לאף אחד אין זכות לפגוע בך.

Immortality

New member
הופה, אחוות ג'ינג'ים.

בת כמה את? זה עקרוני האמת. אני ג'ינג'ית, מלידה, ועד גיל 14 וחצי סבלתי מזה. יום יום, שנאתי את זה בעצמי וספגתי מאחרים הרבה מאוד השפלה, אמנם בגלל שהייתי חנג'ית לחלוטין, אבל העובדה שאני כתומה לא תרמה במיוחד. וגם בתקופת ההתנתקות היו הערות פה ושם. בשלב כלשהו את תלמדי איך לסדר אותו ואיך למצוא את מה שמתאים לך וירגיש לך נוח. את מיוחדת, ובערך בסוף החטיבה אנשים יתחילו להבין כמה את מיוחדת ויקנאו בך. אין המון כתומים בעולם, וזו מתנה, באמת. תלמדי להשתמש בזה לטובתך, תעריכי את מה שיש לך ואל תעיזי לצבוע, את תתחרטי על זה כשתהיי גדולה יותר. [מי יודע, אולי גם יגיע השלב שכשיגידו לך שאת מתחילה להיות בלונדינית או שטנית תצעקי עליהם שאת כתומה ותישארי כתומה לעד] בהצלחה עם זה. עכשיו זה מתסכל, עוד כמה שנים את תביני מה יש לך על הראש וכמה זה מדהים. [מי אמר שצבע שיער לא יכול להשפיע על האישיות שלך? תתפלאי. אבל רוב הג'ינג'יות שאני מכירה עונות על כמה קריטריונים משותפים וחיוביים]

:)

קודם כל- בת כמה את? מה שלא יהיה, כנראה שהבנים אצלכם סתם ילדותיים, אל תדאגי זה עוד יעבור להם חחח ואולי תסבירי לי מזה משנה אם את ג'ינג'ית או לא?! ג'ינג'י זה ממש מגניב לדעתי, זה יפה, וזה מיוחד. אני לא בטוחה שנתתי לך פתרון, אני רק אומרת שהתגובות ממש אדיוטיות, וממש לא קשורות. יומנעים

יבח

New member
הן צודקות...

ג'ינג'ים שליטה!! אני ג'ינג'ית מבחירה=) ואני שמה פס על מי שלא נאה לו...

may האא

New member
תיכנסי

אוקי לדעתי צבע ג'ינגי זה הצבע שיעכר הכי יפה שיכול להיות לבנות אני הייתי מאוד רוצה להיות ג'ינגית. אבל בגלל שאינך חושבת כמוני אני יבהיר לך כמה עובדות: לכל אחד יש חסרונות ואולי הסביבה חושבת שאחד החסרונות שלך זה שאת ג'ינגית או שאת חושבת שהם חושבים כך! זה תלוי איך את מסתכלת על הדברים. את צריכה לשים פס אני יצוטט את חברה שלי : "הגאוגרפים טועים קו המשווה זה לא הקו שחוצה את העולם זה הפס שאני שמה על כולם ועליך" אם את תסתכלי על זה בצורה שונה הכל פתאום ישתנה. למשל אני מאוד השתנתי בשנים האחרונות,פעם הייתי אחת שחיה על מה שאומרים לי מה שמאירים לי ומכל דבר נפגעתי עכשיו אם תבוא אלי חברה שלי ותגיד לי 'שמעתי שמרכלים עליך .. יאואו איזה ריכולים' אני יגיד לה שזה לא מעניין אותי כי ה4 חברות שלי שהכי חשובות לי לא אמרו את זה וזה אני יודעת ושכל השאר יקפצו לי כאילו אני לא מרכלת על כל העולם! תהיי עם חברות שלך הן אלו שבאמת חשובות לך כל השאר סתם.. את יודעת איך שכולם רוצים לפגוע אחד בשני אל תתיחסי תקחי את זה בקלות כי כל החיים תפגעי אם זה יהיה כי את ג'ינגית או כי את גבוהה מידי או כי את חכמה מידי או סתם כי כל בנאדם בחיים שלו נפגע. וגם את תיפגעי ועוד הרבה את צריכה ללמוד לא לקחת ללב ופשוט לשים פס! תחשבי על זה הרבה ותנסי להפנים טוב טוב שאת אוהבת את עצמך את ג'ינג'ית וטוב לך עם זה את גבוהה וטוב לך עם זה מי שחושב אחרת שיקפוץ לי (ותהיי בטוחה שהוא לא יגיע כ"כ גבוהה) כי כל אלו שמעירים מגיעים עד הציפורן שלך ולא שווים יריקה. ובטח הם לא שווים שתעלבי בגללם למה מיהם? אנשים שראו אותך? לא באמת מיהם? לך יש את החיים היפים שלך! את החיוך היפה שלך! וזו התקופה מבין היפות בחייך הילדדות אז מה הם שווים שבגללם תהיי ככה? הם לא שווים את זה! תראי להם שהם לא שווים את זה אם מישהו יזרוק כדור תגידי "תמשיך להתאמן אולי יום אחד תקלע" ותתני להם הרגשה שזה לא מזיז לך כלום והפ יפסיקו. הסביבה פוגעת באנשים שהיא יודעת שהיא מעליהם אם תתני להם גישה הפוכה הם ילכו להציק לאיזה ילד אם משקפיים או לילד נמוך או למישהו שמן שירגישו שהם מעליהם. אני מקווה שעזרתי לך.

אל תתייחסי!!

יש כ"כ הרבה אנשים, ביניהם אני שהיו מתים להיות ג'ינג'ים!!! בוא'נה.. איך אפשר לשנוא את זה.. איזה חצי מהבנות בכיתה שלי, כולל אותי, וכולל מלא אנשים (בעיקר אנשות) שאני מכירה, פשוט היו נותנים הכל בשביל להיות ג'ינג'ים. וד"א, בשביל לעשות לך הרגשה טובה, ובאמת שאני לא סתם אומרת את זה.. אין על אופי ג'ינג'י.

מ א מ י 1

New member
תודה כולכן!

אתן מאוד מעודדות אותי..דווקא בגלל השם המזעזע שלי ושאני ג'ינג'ית-כולם דוחים אותי...וזה קשה לי..תודה רבה לכוווווווווולכן!! אני אבוא יותר לפורום הזה
כמה דברים ששאלתן: אוקיי אני ממש קטנה מכן-בת 11.... מיבנה...

מ א מ י 1

New member
חח..

אני יודעת שג'ינג'י זה צבע מושלםםם!! אבל מלא מהכיתה שלי פשוט לא אוהבים אותו :|

שלא יאהבו.

אף אחד לא אמר להם לאהוב, ואף אחד לא מכריח אותם לאהוב. רק אל תתני להם לגרום לך להרגיש רע עם עצמך. והשם שלך.. אני מכירה שני לוטנים, אחד בן אחת בת, ככה שאת לא כ"כ "שונה ומוזרה". בכל מקרה, לדעתי זה שם מקסים.. עזבי את הילדים האלה, אין להם מה לעשות עם עצמם אז הם יורדים על אחרים. בטח יש להם שמות נפוצים ומשעממים אז הם מקנאים בך שלך יש שם די מיוחד. :] ד"א, אני קים, בת 17.

D o o S h a

New member
לוטן זה שם מהמם לדעתי!!

איך הגעת שהוא מזעזע?! בכל מקרה, על עניין הג'ינג'יות כבר ענו לך... אין לי מה להוסיף- חוץ מזה שכולן צודקות 100%. לוטן זה שם ממש יפה ומקורי, ולא המוני, אין אותו להרבה בנות! הוא שם ממש יפה לדעתיי!! אני מקווה שתאהבי אותו. יודעת מה? תעשי איתו שיחה, תדברו ותכירו ובטח בסוף תאהבי אותו. לא?

Ne§t£A Gi®L

New member
בובי../images/Emo108.gif

ראיתי שכבר התרצת מהתגובות והכל, אבל גמאני רוצה להגיב. דבר ראשון, לוטן זה אחד ה-שמות. יש לו צליל כל כך יפה ומיוחד. גם לי יש שם לא רגיל, ושנאתי אותו, והייתי בטוחה שכולם שונאים אותי בגללו. והיום? אני לא נותנת לאנשים לקרוא לי אחרת. אני אוהבת אותו כל כך. דבר שני, ג'ינג'יות זה כל כך יפה. זה מהפנט. משהו ממגנט במבט. אי אפשר להיות ג'ינג'ית בלי שיסתכלו עלייך, ויבהו בך, פשוט כי זה כל כך מיוחד. לא שוכחים אותך. את תמיד הג'ינג'ית. וזה כל כך יפה. גפ כשתהיי בגיל...אל תצבעי אותו, זה כל כך מיותר. את עוד תלמדי לאהוב אותו. אני מכירה את התחושה הזו, של להיות שונה. ובגיל שלך זה כל כך נורא. בגילאים מאוחרים יותר, זה כל מה שמחפשים. עניין של זמן:] וחוצמזה, חזקי את עצמך קצת. תגידי לעצמך כל יום מחדש שאת טובה, ושאת יפה ומוצלחת. ומה אכפת לך אחרים. אל תתני להם להרוס לך. אל תתני להם לפגוע. תפגעי חזרה אם צריך, תסתובבי עם אנשים אחרים אם יש, תפתחי לעצמך קצת יותר ביטחון עצמי ותשיגי לעצמך קצת יותר הגנה. תגיבי כשיורדים עלייך, ותראי שמפסיקים. [ומי קורא לך אסופית? יש ילדים שקוראים ספרים עדיין?]

מ א מ י 1

New member
חחח..תודה רבה מאמי :)

מממ..אני..אני שנה שעברה קראתי ספרים של אסופית
..האמת שהזדהיתי איתך ואל תצחקו..! עכשיו אני בת 11...אני כבר לא קוראת אותם אבל..בכל מקרה,תודה מאמי!

Ne§t£A Gi®L

New member
אני לא צוחקת, להפך../images/Emo108.gif

אני רק אומרת שחבל שאף אחד לא קורא יותר. [הייתי אדיקטד לכל הסדרה של אן מאבונלי תקופה די ארוכה מהילדות שלי]: עד גיל 12 בערך]

Mooa-Numi

New member
she was the greatest

אני בטוחה שהדמות של ג'יני וויזלי נבנתה עליה. הכוסית, לא זאתי שפתחה את חדר הסודות. (geek massage.. אבל, ככה זה. אני קוראת את השישי אחרי ששכחית שהמשקפופר הזה קיים במשך שנים.. וזה ממש טוב. רק חבל שאני לא זוכרת את הקודמים) ולירי, אני איתך בכל מה שאמרת.

למעלה