בעיה...

• פותח הנושא MERD!
  • פורסם בתאריך

MERD!

New member
בעיה...

העניין הזה של היומן חלומות ממש לא מסתדר לי.. הצלחתי לזכור 4 מילים שיתארו חלום אחד שהיה לי ב 3 ימים האחרונים גם אם הלהגיד משפטים לפני שינה.. ומה עוד שאני קם ונשאר עם עניים סגורות אני נרדם עוד פעם!! היום היה לי מתכונת התעוררתי רציתי לרשום מהר וללכת להתקלח בסוף התעוררתי שעה איחור בגלל זה.. אין דרך יותר טובה? ופחות מרדימה...?

Variety

New member
מקומות זכירה של חלומות

היי, כשאתה קם, ומנבה לזכור את החלום, אם אתה עוצם עיניים, תשתדל לא להרדם, זה אפשרי, רק קצת כח רצון. אני בבוקר כשאני מתעורר, לפעמים אני זוכר רק איזה 2 מילים (לפעמים אני יכול לפתח אותם לכל החלום ולפעמים לא), אני הולך להתקלח, ובמקלחת אני מנסה להזכר בחלום לגמרי, אני מפתח את המילים האלה, ושואל ``מה עשיתי?`` ``איך המילים האלה קשורות?`` לפעמים אני נזכר ולפעמים לא. אבל כשאני נזכר, אני חוזר על נחלום כל הזמן בראש, אבל חשוב, לחזור עליו כל הזמן גם כשמתלבשים, ואז אני חוזר לחדר ורושם אותו. ואז, אחרי כמה פעמים, באופן אוטומטי, המקלחת הפכה למקום שבו אני נזכר בחלומות שלי, ועם הזמן יותר ויותר קל להזכר, זה כנראה משהו פסיכולוגי. בקשר לזה שאיחרת למתכונת, אל תתן לחלומות לקלקל לך בלימודים. אם יש לי מתכונת בבוקר, ואין לי זמן לרשום את החלום ולהזכר, אני לא מנסה. הלימודים הם דבר חשוב, אל תקלקל לעצמך בגלל איזה חלום שהיה לך. הלימודים צריכים להיות עדיפות! בהצלחה, Variety-

MERD!

New member
זה בסדר..

אני באתי שעה איחור סיימתי אותה חצי שעה לפני הזמן.. (תוך חצי שעה) מתכונת קלה.. הבעיה זה כל פעם שאני עושה את זה אני נרדם... אפילו אחרי 10 שעות שינה או יותר ובכמה דקות שאני כן ער ונזכר בהרבה מהחלום וחוזר עליו הרבה איך שאני קם לרשום שכחתי... זה מעצבן.. לא משנה אני כבר יצליח אין לי בגרות עד יום ראשון ננסה עוד פעם..

למעלה