בעיה

CrazyDiamond

New member
בעיה

שלום! יצאתי עם מישהו כחודש, והוא התנהג ממש ממש רציני. הוא היה אצלי כמעט כל הזמן, דיברנו בטלפון כמה פעמים ביום, עשינו תוכניות לדברים שאנחנו צריכים לעשות ביחד, הוא קינא כשדיברתי על גברים אחרים... בקיצור, התנהג הכי רציני בעולם. אבל הוא לא רצה שנגדיר את עצמנו חברים, כי זה רציני מדי בשבילו. הוא הרגיש שהוא לא מסוגל לאהוב מישהי כרגע, כי הוא היה בקשרים כל הזמן בשמונה השנים האחרונות והוא כנראה צריך קצת להיות לבד. מצד שני, הוא היה איתי כל הזמן, אז איפה הלבד? בסופו של דבר הוא גם אמר שטוב לו איתי, נורא כיף לו, הוא אוהב אותי כבנאדם - אבל הוא לא מאוהב בי. רציתי להיפרד, אבל התחרטתי ונשארנו ביחד עוד שבועיים. החלטתי לתת לו זמן, לא ללחוץ, ולראות אם זה מתקדם. אבל בשבועיים האחרונים זה כבר בכלל לא כמו בהתחלה. הוא כבר לא בא כל כך הרבה, פחות מתקשר... זה כאילו שהוא נלחץ והתרחק. עכשיו הוא גם רוצה להוריד אינטנסיביות. אז אתמול נפרדתי ממנו באמת, כי גיליתי שאני לא מסוגלת להישאר ככה, לא מסוגלת לא ללחוץ, בייחוד לא אחרי שהיינו כל כך הרבה ביחד, ועכשיו פתאום הוא רוצה פחות. הוא אומר שהוא עדיין רוצה להיות איתי, אבל לא יכול להבטיח כלום. אני לא יודעת אם טעיתי או לא!!! מי יודע מה היה קורה אם הייתי נשארת? אולי בסוף זה היה מסתדר? אולי כל מה שהוא צריך זה זמן? עכשיו אני מרגישה כאילו עשיתי טעות... מה אתם חושבים?

לארה1

New member
היי יהלום

לא כתבת בן כמה הבחור ובת כמה את וחבל! הוא לא רצה שתגדירו את עצמכם כחברים כי זה רציני מדי בשבילו - ואת? מה את רצית? הוא הרגיש שהוא לא מסוגל לאהוב מישהי כרגע כי הוא היה בקשרים כל הזמן וכו' , ואת? מה קרה איתך בשנים האחרונות מבחינת קשרים? ומה את הרגשת? בתוך ביחד יכול להיות גם לבד , זה הכל עניין של תיאום ציפיות והחלטה מראש. את כותבת שהוא אמר לך שהוא אוהב אותך כאדם אבל הוא לא מאוהב בך , את חושבת שקשר כזה טוב לך? כזה קשר את מאחלת לעצמך??? אם הוא לא בא ולא מתקשר , סימן שהוא צריך את הלבד שלו , אם הוא רוצה להוריד אינטנסיביות שיוריד . איך את הגעת למצב שבו את מרגישה שאת לוחצת? אף אחד לא יכול לדעת מה היה קורה אם היית נשארת , הנבואה ניתנה ל..... אולי בסוף לא היה מסתדר? אולי את צריכה להמשיך הלאה עם החיים שלך ולהניח את הקשר הזה מאחוריך? לי נראה שמדובר בבחור קצת מבולבל ובבחורה שלקחה על עצמה את כל האחריות לכישלון של הקשר. את מבינה שלקחת על עצמך את כל האחריות? תעשי לעצמך קצת הנחות בחיים , חבל על הבריאות שלך. יש הרבה בחורים טובים שכמהים לקשר , תלמדי את עצמך להמשיך הלאה , לא טוב - אז לא טוב... ככה זה בחיים . בהצלחה לארה.

adam33

New member
פשוט מאוד

את הית האובייקט שלו כל הזמן ברגע שנהוא השיג אותך בעצם הוא התחיל לראות בגדול את הדברים שבגללם הוא אינו מעוניין להיות איתך ואת נפלת בפח הרים וגבעות ובעצם אחרי שנימאס לו ממך לא נשאר כלום העניין שהוא עדיין רוצה אותך על אש קטנה מין יזיזה שהוא לא רוצה להתחייב אליה את התשובה קבלת אז למה עדיין את חושבת עליו?

seeyou

New member
הוא קינא כשדיברתי על גברים אחרים

למה הרגשת את הצורך לדבר על גברים אחרים? ישנם דברים שלא מספרים אף פעם!!

זה רק חודש....

עבר רק חודש של ביחד וכבר צריך כל כך הרבה רשמיות? כבר צריך להגדיר את הקשר? הייתם ביחד, היה לכם כף אחד עם השני אז למה לעזעזל לקרא לזה בשמות? למה להלחיץ? האם לא ברור שאחרי זמן מסויים הקשר הופך לרציני גם ללא הגדרות? לא תמיד צריך להגדיר את המסגרת ולתת לה כותרת. צריך טיפה סבלנות, קצת פחות לחץ... והכל מגיע בעצמו.

בעיה

לפי מה החלטת שהוא "התנהג רציני"? זה שהוא היה אצלך כמעט כל הזמן ושוחחתם מספר פעמים בטלפון עוד לא מראה על משהו רציני, האם הוא עשה תכניות לדברים שצריך לעשות יחד או את? משום מה נראה לי שראית בקשר הזה יותר ממה שהיה בו באמת, טוב עשית שנפרדת ממנו, אל תבזבזי זמן אל לחשוב מה היה קורה אילו, כי חבל על הזמן, אין שום סיבה שתשארי "על אש נמוכה" למקרה שיבוא לו לחזור אלייך. ייתכן בהחלט שהוא מחפש משהו ולאחר חודש אתך ראה "שזה לא זה", לכן גם את הסתכלי קדימה וגם עבורך זה ודאי לא זה.

למעלה