בעיה...! help...

בעיה...! help...

זה פעם ראשונה שאני כותבת בפורום הזה, החלטתי לכתוב כי יש לי בעיה והפורום הזה הוא בדיוק בשבילי! אני כבר באמת לא יודעת מה לעשות... אני בת 16 ועדיין לא קיבלתי צו ראשון, העניין הוא שאני באמת באמת לא רוצה להתגייס לצבא ואת זה אני מוכנה להשיג בכל מחיר, אפילו הבריאות שלי. אני דיי בטוחה שאת המשקל המקסימלי שבו הצבא לא מוכן לקבל אותך אני עברתי ככה שכנראה שאני לא יתקבל... אז החלטתי לא להתחיל בדיאטות עד שאני יקבל פתור. הבעיה היא שזה פוגע לי בבריאות ובחיים ואני לא יודעת כמה זמן אני יוכל להיות ככה וכולם משגעים לי את השכל!! אני בטוחה ב100% שברגע שאני יקבל פתור אני יתחיל דיאטה, אבל הקטע אצלי הוא שאצלי אין דבר כזה דיאטה מאוזנת, זה או הכל או כלום... בדרך כלל אני בוחרת בכלום ועושה דיאטות רצח וכבר הגעתי למצב שצמתי 3 ימים! אני צריכה פיתרון, למרות שזה בטח לא יתן הרבה...

חדשדשה

New member
יש דרכים יותר מוצלחות לא להתגייס

נראה לי דרך מזעזעת. ובעיניי זה סתם תירוץ לדחות את מועד התחלת הדיאטה. ואגב, המשקל המקסימלי לגיוס מאוד מאוד גבוה, אז אולי תבררי קודם. יש לך עוד בערך שנה לצו ראשון, ואז אם את מעל המשקל את מקבלת דחיות, והכל זמני ולנסיון עד הפטור הסופי (עד כמה שידוע לי), ובכל מקרה מדובר בהמון המון זמן. לא חבל? אם כמו שאת אומרת מדובר בבעיות בריאותיות שילדה בגילך לא צריכה להתמודד איתן, אז אולי תחליטי שמהצבא תשתמטי בצורה אחרת ? ואגב, את באמת מאמינה שלאחר הפטור תתחילי בדיאטה ותצליחי? מאיפה הבטחון? לפי דעתי תפסיקי להשתמש בתירוץ של הצבא, תחיי את היום, תדאגי לעצמך עכשיו, ולא לעוד שנתיים פלוס (עד הפטור המיוחל). (וזה בלי להתייחס בכלל לסוגית ההשתמטות. כל הכבוד לי)

לא...

אני אמורה כבר לקבל את הצו כי אני בת 16.5 קודם כל... ודבר שני אני לא רוצה לצאת מהצבא בשקר, אני דיי בטוחה שעברתי את המשקל הרצוי, אמרו לי מהו... הם יראו שהם לא צריכים אותי, הם לא יתנו לי דחייה וחוצמזה יש להם עוד כמה סיבות למה לא לקבל אותי. זה לא תירוץ בשביל לא להתחיל דיאטה! אני חייבת להתחיל ואני יודעת שאחרי שאני יקבל את הפתור אני יתחיל כי פשוט אני צריכה להתחיל, ויש לי נסיון בדיאטות אני יודעת את כל מה שצריך לדעת ואם אני חייבת לעשות דיאטה כבר, אני יעשה...

ארינה

New member
מנסיון יקירה, הם יתנו לך זמן להרזות

כמו שלי עשו והם נותנים שנה. את מעדיפה שנה או יותר להישאר שמנה רק כדי לא להתגייס???? יש דרכים מוצלחות יותר מאשר אלו. זה לא נחמד כי מתזזים אותך ממקום למקום וזה לא נעים.

הם לא יתנו לי דחייה

אפילו אם אני אצטרך להתחנן, אני יצא מהצבא... הם יראו שהם לא צריכים אותי שם! וכן, אני מעדיפה להשאר במצב הזה אל להתגייס לצבא. אני לא מתכוונת לשקר לצבא כדי לצאת משם! למה אני מרגישה שתוקפים אותי פה?

ארינה

New member
אף אחד לא תוקף אותך.

אני רק מסבירה לך שאני הייתי במצב שלך (אמנם אני לא רציתי לצאת מהצבא) והם נותנים שנה להרזות אז זה לא ייתן לך את הפטור. אני חושבת שעדיף שתהיי כנה ותגידי למה את לא רוצה להתגייס. בהצלחה

פורומית

New member
היי ילדה אלמונית!

אני ממש לא רוצה לתקוף אותך, אני אפילו מבינה אותך ולכן אני מדגישה מראש שגם אם נראה לך או נשמע לך, הכונה היא ממש לא לתקוף אלא לנסות לעזור, אוקי? אז ככה, אני לא יכולה להגיד לך מנסיון אישי שלי כי אני עברתי כבר את צו הגיוס וכל הכרוך בו בהצלחה. אבל אני יודעת די בקרוב על מישהו שקיבל פטור בגלל משקל עודף, מה שנקרא בלתי כשיר, הבעיה כמו שהזכירו פה שנותנים בלתי כשיר זמנית, אבל בכל זאת אל תתיאשי, אם בחרת בדרך הזאת ואת דבקה בה, אז רק דבר אחד תזכרי, שאת תאלצי לשלם על זה בהמתנה עם הדיאטה יותר משנה, את חייבת להשאר במשקל מעל המקובל עד לצו האחרון, אחרי שישלחו אותך מפה לשם ומשם לפה ויראו שאת עדין במשקל עודף, זה סיפור ארוך, אבל בסוף את בהחלט יכולה לצאת עם פטור ממש!! ולתמיד... אבל אם את שואלת אותי? את ממש לא צריכה לשקר, חס וחלילה שאני אגיד לך לשקר, המזל שלך הוא שאת בת, ואם אני לא טועה אז לבנות הם עושים הרבה פחות בעיות, אני בטוחה שתוכלי למצוא סיבה אחרת ולא שיקרית. בכל אופן אני מבינה שאת ההחלטה כבר סגרת עם עצמך ממזמן אז נשאר לי רק לאחל לך הרבה הרבה בהצלחה ולשלוח לך הרבה מנות של סבלנות:), או שתשלימי עם המצב עד שתוכלי לעשות דיאטה, או שפשוט תותרי על כל העסק... בהצלחה שוב!

למעלה